Cape Morris otwiera nowy oddział w Niemczech

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Cape Morris otwiera nowy oddział w Niemczech

Agencja strategiczno-kreatywna Cape Morris nie zwalnia tempa i otwiera nowe biuro we Frankfurcie nad Menem. Dzięki temu umocni i rozszerzy działalność na rynku Europy Zachodniej, realizując projekty zarówno dla niemieckich Partnerów, jak i polskich – dopiero planujących ekspansję.

– Kampanie, które realizujemy, już dawno przestały być wyłącznie lokalne. Niejednokrotnie realizowaliśmy projekty o międzynarodowym zasięgu. Dlatego naturalną decyzją było otwarcie biura na największym rynku w Europie – Niemczech. Pozwoli nam to być bliżej konsumentów, lepiej rozumieć trendy i ich decyzje zakupowe a w konsekwencji projektować lepsze kampanie – mówi Mateusz Walaszczyk, CEO Cape Morris.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Biuro już rozpoczęło swoją działalność. Nad przygotowaniem i wdrażaniem kampanii dla nowych i obecnych partnerów biznesowych, z wykorzystaniem synergii wiedzy i doświadczeń, pracują razem: zespół z Frankfurtu oraz specjaliści z warszawskiego biura.

Rekrutacja do obu oddziałów Cape Morris jest otwarta. W 2023 roku Agencja ma w planach pozyskanie ekspertów z różnych obszarów i specjalizacji. Obecnie prowadzone rekrutacje, zarówno do oddziału warszawskiego, jak i niemieckiego, dostępne są na stronie internetowej: capemorris.agency/careers

Agencja Cape Morris zajmuje się budowaniem unikalnych strategii marketingowych, projektując i realizując działania z zakresu: social mediów, digitalu, public relations, brandingu, ATL i BTL. Kompleksowo, niestandardowo, inaczej, ale zgodnie z zakładaną wizją, realizując cele biznesowe. Oprócz kompetencji strategiczno-kreatywnych agencja ma na pokładzie specjalistów od technologii i planowania oraz zakupu mediów. Dzięki temu może z sukcesem realizować kampanie dla takich partnerów jak: Bayer, Bracia Sadownicy, British American Tabaco, Groupe SEB (Tefal, KRUPS, WMF), CEDC (Tullamore D.E.W.), UCB Pharma.

Działania Cape Morris niejednokrotnie zyskały uznanie podczas konkursów reklamowych m.in. na festiwalu Effie Awards. Agencja dwukrotnie została także nagrodzona Gazelą Biznesu.

Artykuł sponsorowany powstał na zlecenie Cape Morris.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij