Marketing rozumiejący. Ebook dla pośredników nieruchomości

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Marketing rozumiejący. Ebook dla pośredników nieruchomości

Świat, jaki każdego dnia nam się jawi, wygląda zgoła inaczej niż jeszcze kilkadziesiąt lat temu. Wynika to z odmiennego paradygmatu tego, co pożądane. Kiedyś liczyły się zasoby, władza czy wpływy. Dziś króluje informacja.

Kto ma dostęp do informacji jest w stanie skupiać na sobie uwagę innych, forsować idee, czy wreszcie sprzedawać.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Głód informacji sprawił, że nieopatrzną determinantą działania stała sie konsumpcja treści. Podobno dziś, jeden niedzielny numer New York Times'a zawiera w sobie więcej informacji niż kulturalny XVII-wieczny człowiek mógł sobie przyswoić przez całe życie. A jeśli tak jest, jeśli konsumowanie treści jest imperatywem działania, jeśli dążymy do nieokiełznanej produkcji czegokolwiek, to znaczy, że komunikacja przybrała nową formę.

Dziś nie gromadzimy, a chcemy dostępu. Rozkoszowanie się historiami przegrało z efemerycznością chwil. Dosłowność przedłożyliśmy na symbolikę, a spokój i refleksję nad szybkość przekazu. Jedno pozostało niezmienne – transparentność. Co by się nie działo, musimy rozumieć to, co do siebie mówimy i dlaczego. Nasze komunikaty mogą być krótkie czy symboliczne, ale muszą być zrozumiałe.

Właśnie z tego powodu postanowiłem stworzyć ebooka pomagającego poznać i zrozumieć narzędzia wspomagające zarządzanie ofertami nieruchomości.

Być może zabrzmi to dziwnie, ale skończyły się czasy życia w błogiej nieświadomości zakresu czynności marketingowych, jakie biuro może zaoferować swoim klientom. Obserwując rynek wyraźnie widać, jak niewiele podmiotów jest w stanie zaprezentować cennik swoich usług. Cennik obejmujący konkretne działania podejmowane przez biuro, aby sprzedać nieruchomość. I nie chodzi tu o czynności związane z weryfikacją dokumentacji czy sprawdzeniem stanu prawnego tudzież technicznego nieruchomości. Rzecz dotyczy potencjału reklamowego oferty: gdzie będzie publikowana, w jaki sposób zaprezentowana, jak będzie wyróżniana, na jaki odezw można liczyć, co dzięki temu osiągniemy?

Są to pytania, które coraz częściej pojawiają się w komunikacji z klientami i na które trzeba mieć precyzyjną odpowiedź. Jedynym sposobem jej uzyskania jest świadomość tego, co daje rynek, na jakich warunkach i jak możemy z niego skorzystać. Oto właśnie chodzi w zaprezentowaniu możliwych form promocji ogłoszeń nieruchomości.

Dlatego właśnie napisałem ebook'a, w którym starałem się odpowiedzieć na powyższe pytania m.in. zapraszając takie serwisy jak: otodom.pl, dom.gratka.pl, domiporta.pl, nieruchomosci-online.pl, szybko.pl oraz tabelaofert.pl. Pisząc wirtualną książkę wzbogaciłem ją o opinie dotyczące innych form marketingowych i sposobu skutecznego zarządzania ofertami.

Na łamach ebooka gości: Jakub Prószyński, Konrad Łęcki, Paweł Bielecki, Mariusz Łodyga, Jakub J. Woźniak, Agata Polińska, Artur Smolicki, Marek Dornowski, Izabela Słomczewska, Tomasz Borowski, Bolesław Drapella, Marta Kosińska, Anna Ałaszkiewicz, Krzysztof Dzięgielewski, Maria Semczyszyn, Agnieszka Grotkowska, Susan Mackenny.

Mam nadzieję, że ta lektura będzie praktyczna dla branży pośredników, natomiast inni wydobędą z niej szczyptę inspiracji. Na to liczę!

Pobrać ebooka można na tej stronie.

 

Łukasz Kruszewski

Dyrektor ds. Marketingu we freedom nieruchomości. Sieci odpowiadającej za kulturę nowoczesnego pośrednictwa szybkiej sprzedaży nieruchomości. Zajmuje się komunikacją marketingową i wpływem nowych mediów na budowanie marek. Twórca i inicjator home brandingu - koncepcji budowy wizerunku marki nieruchomości na sprzedaż. Absolwent UWM na kierunkach gospodarka przestrzenna, pośrednictwo i filozofia. Niestandardowo bloguje na www.lukaszkruszewski.pl.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij