Jak reagowali internauci na exposé wygłoszone przez Premier Ewę Kopacz

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Jak reagowali internauci na exposé wygłoszone przez Premier Ewę Kopacz

Tysiące zalogowanych osób w Polsce na bieżąco dzieli się swoimi przemyśleniami w sieci. SentiOne postanowiło zbadać, jak internauci reagowali na expose Premier Ewy Kopacz.

Jak Polacy komentowali w czasie rzeczywistym zagadnienia poruszane w trakcie 45-minutowego przemówienia? Infografika przedstawia analizę opinii dotyczących expose Pani Premier.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

SentiOne zbadało publikacje w serwisach społecznościowych, mikroblogach, blogach, forach oraz komentarze pisane pod publikacjami. W trakcie expose pojawiło się 2606 komentarzy. Zaraz po zakończeniu przemówienia, liczba ta diametralnie wzrosła. Wyniki badania dowodzą, że Polacy komentują wydarzenia na bieżąco, jednak w dalszym ciągu chętniej komentują je po fakcie.

Analiza wykazała, że największe poruszenie wywołał temat polityki zagranicznej oraz sytuacji Polski na arenie międzynarodowej. Najwięcej pozytywnych emocji wśród internautów wzbudziły kwestie edukacji oraz dofinansowania przedszkoli i żłobków. Wielu internautów komentowało także obietnice Pani Premier związane z budową dróg ekspresowych i obwodnic miast. Wyniki badania sugerują, że Polak w sieci częściej krytykuje, aniżeli chwali. Co ciekawsze w dyskusje o polityce zaangażowani są w większości mężczyźni.

SentiOne jest profesjonalnym narzędziem do monitorowania informacji na wybrany temat w internecie. System daje odpowiedź na pytanie kto, co, gdzie, kiedy i jak publikuje online na wybrany temat. Opinie zbierane są natychmiast po ich publikacji. SentiOne bada wypowiedzi do trzech lat wstecz.

 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij