Ruszają zgłoszenia na wydarzenie CSR i ESG – od ludzi dla ludzi!

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Ruszają zgłoszenia na wydarzenie CSR i ESG – od ludzi dla ludzi!

Chcesz mieć realny wpływ na otaczającą Cię rzeczywistość, spotkać inspirujących liderów i ekspertów, którzy tworzą pozytywne zmiany w swoich społecznościach oraz poznać branżowe trendy i wyzwania? Weź udział w wydarzeniu CSR i ESG – od ludzi dla ludzi. Właśnie rozpoczęły się zapisy!

To już druga edycja wydarzenia, którego organizatorem jest Fundacja Pro NGO. Organizacja, która od kilku lat działa na rzecz wzmocnienia trzeciego sektora, budowania relacji międzysektorowych oraz popularyzacji idei CSR i zrównoważonego rozwoju. Współpraca i wymiana wiedzy pomiędzy NGO, biznesem, środowiskiem IT i samorządem jest możliwa, a wszystko za sprawą wydarzenia, którego możesz być częścią. Już 13 września w Krakowie przedstawiciele różnych branż i sektorów ponownie spotkają się, aby podnosić ważne społecznie tematy, nawiązywać relacje, wymieniać się doświadczeniami oraz dobrymi praktykami z zakresu CSR, ESG i zrównoważonego rozwoju. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Czego możesz się spodziewać?

Wydarzenie poza przestrzenią do rozmów i networkingu, składa się z kilku dedykowanych stref konferencyjnych: sala biznes, sala NGO oraz sala technologie i innowacje. Weź udział w inspirujących panelach dyskusyjnych, warsztatach i prezentacjach, prowadzonych przez ekspertów i ekspertki, którzy poruszać będą zagadnienia branżowe, trendy i nowinki oraz wyzwania dotyczące danej branży czy sektora. Każdy uczestnik biorąc udział w spotkaniach pozna najlepsze praktyki, otrzyma wskazówki oraz rekomendacje, które będzie mógł wdrożyć w swojej organizacji. Ponadto będzie mógł wymienić się doświadczeniami z innymi uczestnikami, nawiązać cenne kontakty biznesowe i prowadzić rozmowy, które mogą otworzyć nowe możliwości współpracy i partnerstwa w specjalnie przygotowanej strefie networkigowej. Strefa ta łączy sektory i jest miejscem, gdzie uczestnicy poznają się i budują międzysektorowe relacje. W centralnej części, pomiędzy salami konferencyjnymi, znajdować się będzie przestrzeń targowa. Odwiedzając wystawców zapoznasz się z najlepszymi praktykami oraz innowacyjnymi rozwiązaniami w zakresie CSR i ESG.

– Kolejny już raz sympatycy CSR, HR, zwolennicy ESG, innowacji oraz technologii, a także przedstawiciele NGO spotkają się, aby wspólnie podjąć dialog, wymienić poglądy i doświadczenia. Takie spotkania mają ogromną wartość, przełamują bariery, dają nowe możliwości i stwarzają okazję do poznania innego punktu widzenia, dlatego nie może Cię zabraknąć na wydarzeniu – mówi Jasiek Mela, mówca motywacyjny i ambasador Fundacji Pro NGO. 

– Wiele możemy osiągnąć sami, ale razem możemy zrobić dużo więcej – dodaje Mela. 

Jaką salę wybrać?

Zapisy na wydarzenie właśnie się rozpoczęły i są realizowane oddzielne dla każdej sali, a sam zainteresowany decyduje, z której strefy konferencyjnej skorzysta. Należy wybrać wyłącznie jedną salę, dlatego warto dopasować ją do własnych preferencji.

Przedstawicielom NGO lub samorządu rekomendujemy udział w panelach dyskusyjnych w sali NGO, gdzie poruszane będą zagadnienia dotyczące współpracy z biznesem i budowania wizerunku. Przedstawicieli firm i korporacji zapraszamy do udziały w spotkaniach w sali biznes, gdzie tematyka prelekcji dotyczyć będzie trendów, inspiracji, a także planowania przyszłorocznych działań z obszarów: CSR, HR i EB. Podczas wydarzenia poruszymy również temat ESG i raportowania niefinansowego. Jak nowe regulacje wpłyną na inne obszary w firmie oraz jaką rolę w tym procesie odegra pracownik, tego również dowiecie się biorąc udział w wydarzeniu. Ostatnia sala została stworzona z myślą o sympatykach nowinek technologicznych. Sala technologie i innowacje  to przestrzeń dla przedstawicieli środowiska IT, nowych technologii, programistów oraz osób zainteresowanych tematyką sztucznej inteligencji. 

– Ważną rolę w moim życiu odgrywają organizacje pozarządowe, zawodowo wspieram trzeci sektor i liderów społecznych, aby działali efektywnie i zgodnie z prawem, prywatnie angażuję się w działania społeczne, dlatego rozumiem jak ważną misją jest wpieranie NGO. Będę miał przyjemność uczestniczyć w jednym z paneli dyskusyjnych podczas wydarzania, dzieląc się swoją wiedzą z zakresu podejmowania współpracy na linii biznes - NGO. Do zobaczenia 13 września w Krakowie! – mówi Jacek Olejarz, adwokat i założyciel kancelarii Legalden, prelegent wydarzenia. 

Zarezerwuj czas i dołącz do grona osób, które chcą mieć realny wpływ. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Zarezerwuj miejsce za pośrednictwem strony: https://csriesg.pl/

PS 10 dobrych praktyk Mars w raporcie FOB

17 kwietnia br. Forum Odpowiedzialnego Biznesu opublikowało coroczny raport „Odpowiedzialny biznes w Polsce 2022. Dobre praktyki”. Po raz kolejny doceniono w nim firmę Mars Polska, opisując aż 10 działań marki.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij