EASY TIGER – nowa agencja kreatywna zaprasza do odkrywania niezwykłych możliwości

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
EASY TIGER – nowa agencja kreatywna zaprasza do odkrywania niezwykłych możliwości

EASY TIGER, świeżo powstała agencja kreatywna, przedstawia swoją misję i zapał do tworzenia innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie komunikacji i marketingu. Za marką stoi Martyna Olszak, doświadczona strateżka marek, której głównym celem jest wprowadzenie klientów w nową erę autentycznego i efektywnego budowania wizerunku marki.

Martyna Olszak, założycielka EASY TIGER, to kreatywna siła napędowa agencji. Z ponad 8-letnim doświadczeniem w branży lifestyle, zdobywanym między innymi w renomowanej marce ANIA KRUK, Martyna wykazała się nie tylko umiejętnościami strategicznymi, ale także odwagą i wrażliwością na potrzeby współczesnych marek. Jej zaangażowanie jako Dyrektorki Kreatywnej ANIA KRUK w kampanie kulturowe i rezygnację z retuszowania zdjęć modeli przyczyniły się do dyskusji na temat wizerunku kobiet w mediach.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

EASY TIGER ma na celu dostarczenie klientom kompleksowych rozwiązań w zakresie strategii komunikacji i budowania marki. Agencja oferuje konsultacje strategiczne, warsztaty brandingowe oraz produkcję treści opartych na solidnych filarach marek. Dzięki temu, marki mogą zyskać unikalny wizerunek i efektywnie komunikować się z swoją grupą docelową.

Agencja EASY TIGER wyróżnia się elastycznym podejściem do tworzenia zespołu, który jest indywidualnie dopasowany do potrzeb klienta. Jest to agencja butikowa, która oprócz stałego teamu współpracuje z kilkunastoma freelancerami, którzy są specjalistami w swojej dziedzinie. To właśnie ta różnorodność talentów i umiejętności pozwala Easy Tiger w pełni zaspokajać potrzeby i oczekiwania klientów.

Jednym z ważnych członków dynamicznego zespołu EASY TIGER jest Michał Bachora, doświadczony content kreator i fotograf. Michał, zdobył swoje doświadczenie w agencjach marketingowych, od 5 lat specjalizuje się w produkcji treści wideo i fotografii. Jego talent i wizja są kluczowe dla sukcesu projektów EASY TIGER.

EASY TIGER pragnie zaprosić klientów do świata niezwykłych możliwości, gdzie autentyczność, innowacyjność, nadążanie za trendami i jakość są priorytetami. Agencja jest gotowa na wyzwania, inwestując swoją pasję, wiedzę i kreatywność w budowanie marek.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij