Rusza największa kampania Maybelline New York w 2023 z pierwszą w historii wirtualną ambasadorką

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Rusza największa kampania Maybelline New York w 2023 z pierwszą w historii wirtualną ambasadorką

Maybelline New York (L’Oréal Polska) rozpoczyna największą w tym roku kampanię na polskim rynku i krajach bałtyckich. Maskarę Falsies Surreal obok globalnej ambasadorki modelki Gigi Hadid, po raz pierwszy w historii marki promuje wirtualna ambasadorka May.

Maybelline New York rozszerzając swoją bestsellerową ofertę tuszy, tym razem proponuje kobietom surrealistyczny efekt na rzęsach: 10 razy większą objętość* - co potwierdza 91 proc. Polek* i plus 36-procentowe wydłużenie rzęs**.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Falsies Surreal zapewnia spektakularny efekt – mówi Katarzyna Getmanchuk, brand manager Maybelline New York w L’Oréal Polska. - Można powiedzieć, że przenosi nas zupełnie w inny wymiar. Wprowadzając na rynek produkt  tak surrealistyczny pomyśleliśmy, że połączymy świat realny i wirtualny. Dlatego w naszej kampanii mamy dwie bohaterki, które łączą te światy – awatarkę May, a obok niej naszą dotyczasową ambasadorkę - modelką Gigi Hadid – dodaje. 

Wyjątkowe gwiazdy zobaczymy w digitalowej odsłonie kampanii - przewidywany zasięg 15 i 6-sekundowych wideo to 8 mln. Po raz pierwszy na ulicach polskich miast, obok tradycyjnych nośników, pojawią się także citylighty Maybelline New York wykonane w innowacyjnej technice druku soczewkowego. Pod koniec miesiąca, w weekend 24-25 czerwca, w warszawskim centrum handlowym Arkadia, przy salonie Sephora, zaplanowano specjalną strefę z surrealistycznymi atrakcjami. Odwiedzający to miejsce będą mogli wcielić się w awatara i znaleźć się na wielkim billboardzie 3D wyświetlanym na zewnątrz galerii. Dodatkowo w wybranych galeriach handlowych i lokalizacjach w całej Polscepojawią się flagi i animacje 3D, a w drogeriach staną innowacyjne holoboxy. W sumie w ramach działań OOH zaplanowano dotarcie aż do 10 mln kontaktów. Zorganizowano także największą wysyłkę maskary Falsies Surreal do dziennikarzy i influencerów - przetestuje ją aż 1200 osób. 

Agencja MullenLowe odpowiadała za kreatywną adaptację globalnej platformy komunikacyjnej na potrzeby tej kampanii. Z kolei influencerów zaangażowała agencja JU. Koordynacją social media marki zajmuje się agencja 121PR. Wysyłkę kreatywną koordynuje Wholly. Media zaplanował i zakupił dom mediowy Wavemaker. 

* Test aparaturowy przeprowadzony w serwisie Wizaz.pl na grupie 98 kobiet w marcu 2023 roku. 

** Test aparaturowy.

PS Nowość od Maybelline New York po raz pierwszy promowana na outdoorze

Lokalnie to pierwsza w historii marki kampania na nośnikach reklamy zewnętrznej. Launch produktu, który obejmuje także digital i telewizję przygotowała agencja MullenLowe Warsaw.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij