Proud to be – najnowsza kampania Converse we współpracy ze społecznością LGBTQIA+

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Proud to be – najnowsza kampania Converse we współpracy ze społecznością LGBTQIA+

Converse zaprasza na wielką imprezę w warszawskim klubie Sogo. Marka po raz kolejny wypuszcza kolekcję Pride, której twarzami są osoby reprezentujące społeczność LGBTQIA+. Oprócz specjalnej kolekcji butów i ubrań, Converse zaplanował inicjatywy skierowane do szerokiego grona odbiorców.

W specjalnej kolekcji butów Converse PRIDE znajdziemy zarówno uwielbiane przez wszystkich klasyki z charakterystycznymi, tęczowymi elementami, jak i bardziej odważne,  brokatowe modele na obcasach, które dają dobrą, pozytywną energię. Oprócz stworzenia kolekcji butów i ubrań Converse planuje liczne dodatkowe wydarzenia w duchu hasła tegorocznej kampanii PROUD TO BE

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W tym roku marka podjęła decyzję o długofalowej współpracy z poznańską Grupą Stonewall - organizacją pozarządową walczącą o prawa osób LGBTQIA+. W ramach wspólnych działań zaplanowano m.in. cykl materiałów video nt. edukacji seksualnej dostępnych na kanale YouTube Stonewall TV. Co więcej, Converse obecny będzie ze swoją strefą podczas Parady Równości w Warszawie, a także tej organizowanej w Poznaniu 1 lipca.

W przeddzień warszawskiej Parady Równości - 16 czerwca - Converse organizuje huczne before party w klubie SOGO. Podczas wydarzenia będzie można przygotować transparenty i banery z Loesje oraz uczestniczyć w warsztatach z voguingu z Madlen Revlon i Gigi Revlon*. Na gości czekać będą także spektakularne występy artystów m.in Halina World, Cieżki Brokat i PXL.

Ale to nie wszystko. Z okazji Pride Month Converse zainicjował powstanie limitowanego ZINa - własnego, specjalnego magazynu, który został stworzony we współpracy ze społecznością LGBTQIA+. Tematy poruszane w publikacji to m.in.: ekspresja negatywnych emocji, toksyczna męskość, niechciany coming out, jak kochać swoich bliskich, chociaż nie akceptuje się ich poglądów czy autoterapia przez monolog wewnętrzny. Ponadto liczne wywiady, felietony NGO czy spis ważnych telefonów. W przygotowaniu ZINa wzięli udział także All Stars, czyli młoda i kreatywna społeczność Converse.

Oprócz wydania drukowanego, materiały będą dostępne online na dedykowanej stronie

– Inkluzywność znajduje się w DNA marki Converse od zawsze. W tym roku po raz  kolejny chcemy dać temu dowód realnie wspierając środowiska LGBTQIA+. Całoroczna współpraca z Grupą Stonewall i wspólne stworzenie materiałów edukacyjnych, czy zainicjowany przez nas ZIN to działania, które mają na celu pomóc wszystkim młodym osobom, które szukają odpowiedzi na nurtujące ich pytania – mówi Jacek Chałupka, Communications Specialist w Orbico Style, dystrybutor marki Converse w Polsce. 

Materiały powstałe w ramach ZINa będą dostępne od 6 czerwca 2023 roku na stronie, a odcinki edukacyjne na profilu STONEWALL.TV.

 *Zapisy na warsztaty od 6.06 na stronie https://www.converse.pl/proud-to-be

PS Converse wchodzi do metaverse. Nową kolekcję promuje wirtualna influencerka

Converse stawia na innowacje – zarówno w produktach, jak i w promocji. Wirtualna influencerka Wero i premiera kolekcji w przestrzeni Metaverse, którą marka współtworzyła wraz z artystką Polą Rise, są tego najlepszymi dowodami. To także idealny sposób na nawiązanie trwałych relacji z Gen Z.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij