Wypadki chodzą po ludziach

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Wypadki chodzą po ludziach

Interesująca kampania reklamowa słuchawek JBL E40BT rozpoczyna się dziś w sieci kin Multikino. Wyższość słuchawek bezprzewodowych z Bluetooth nad słuchawkami przewodowymi pokazana jest na przykładzie wypadków, które nie są obce chyba nikomu…

Z pewnością większości z nas zdarzyło się wylać kawę, herbatę czy inny napój przy laptopie, a także roztrzaskać telefon, na przykład na bieżni. Pół biedy jeśli ten ostatni tylko rozpadł się na części i trzeba go było jedynie poskładać, gorzej jeśli ta przygoda zakończyła się rozbiciem szybki w smartfonie… Te i inne wypadki znane nam z autopsji są tłem w najnowszej kampanii reklamowej marki JBL, która dziś rozpoczyna się w sieci kin Multikino. Przygotowany spot reklamowy jest zabawny i błyskotliwy.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W myśl zasady, że kable w słuchawkach mocno nas ograniczają światowy potentat sprzętów audio stawia na słuchawki bezprzewodowe z Bluetooth. To rozwiązanie pozwoli zminimalizować ilość nieprzyjemnych wypadków, jest wygodne i bardzo funkcjonalne.

Słuchawki JBL E40BT zdobyły prestiżową nagrodę Red Dot Award 2014 za łączenie designu z najwyższej jakości dźwiękiem. Wbudowane głośniki o średnicy 40 mm sprawiają, że muzyka brzmi czysto i bezkompromisowo zarówno przy wysokich, jak i niskich tonach, w całym zakresie częstotliwości od 20 Hz do 22 kHz. Słuchawki wyposażono w baterię litowo-jonową ładowaną za pomocą USB, która jest najlepsza w swojej klasie i pozwala na szesnastogodzinną pracę.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij