Pilot zaprasza na Bootcamp — bezpłatne szkolenie dla programistów

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Pilot zaprasza na Bootcamp — bezpłatne szkolenie dla programistów

Piąta edycja Bootcampu odbędzie się w Krakowie w terminie 03–14.11.2014. Na dziesięciodniowe, bezpłatne szkolenie z tworzenia aplikacji w Ruby on Rails można się zapisać do 19 października.

Zapisy są za pomocą formularza, który znajduje się na stronie.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Bootcamp skierowany jest do osób, które dopiero zaczęły lub planują zacząć swoją przygodę z Ruby on Rails, ale mają już doświadczenie z innymi językami programowania.

„Po 10 dniach wspólnych treningów wybranym kandydatom oferujemy udział w Pilot Academy, czyli trwającym rok programie szkoleniowym połączonym z płatną praktyką w tworzeniu aplikacji internetowych przy użyciu Ruby on Rails. Celem przygotowanego przez nas programu jest wyszkolenie świetnych programistów z doświadczeniem w prowadzeniu projektu i zespołu” — mówi odpowiedzialny za edukację w firmie Pilot, Jan Dudek.

Cztery dotychczasowe edycje Bootcampu odbyły się we Wrocławiu. Jednak chcąc odpowiedzieć na potrzeby kandydatów firma zdecydowała się organizować swoje szkolenie z Ruby on Rails również w innych miastach. Następnym po Krakowie, na początku 2015 roku, będzie Berlin.

O tym, że warto podjąć się tego wyzwania i spróbować swoich sił, najlepiej świadczą słowa pochodzące z maila do firmy, którego napisał jeden z uczestników trzeciej edycji Bootcampu, Tomek: „Szczerze mówiąc, chciałbym Wam podziękować. To właśnie możliwość uczestniczenia w Bootcampie sprawiła, że jestem teraz w miejscu, w którym jestem. Jakkolwiek brzmi to trywialnie, naprawdę jestem Wam bardzo wdzięczny”.

Więcej o Bootcampie, Pilot Academy oraz sposobie rejestracji znajdziecie na stronie.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij