Samsung Brand Store w Białymstoku

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Samsung Brand Store w Białymstoku

W piątek 17 października 2014 roku w Centrum Handlowym Atrium Biała w Białymstoku zostanie oficjalnie otwarty nowy salon firmowy Samsung Electronics. Tego dnia na wszystkich odwiedzających Brand Store Samsung będą czekały specjalnie przygotowane atrakcje oraz najnowsze produkty firmy.

Samsung Brand Store w Białymstoku to wyjątkowe miejsce, w którym będzie można poznać, przetestować i dowiedzieć się więcej o urządzeniach i technologiach firmy Samsung. W salonie każdy będzie miał możliwość dokładnego zapoznania się z wybranym produktem zanim zdecyduje się dokonać zakupu. Dodatkowo eksperci Samsung pomogą wybrać urządzenie najlepiej odpowiadające indywidualnym potrzebom klientów.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

To już kolejny polski Samsung Brand Store, teraz przyszedł czas na Białystok. Otwarcie nowego salonu potwierdza jak ważnym rynkiem dla firmy Samsung jest nasz kraj. Cały czas dążymy do tego by nasi klienci mieli dostęp do najnowszych produktów i wyjątkowej oferty. Dlatego z tej okazji zaprezentujemy też nasz nowoczesny, flagowy produkt Samsung GALAXY Note 4 – mówi Olaf Krynicki, rzecznik prasowy Samsung Electronics Polska.

Goście salonu będą mieli możliwość zobaczyć i przetestować portfolio najnowszych urządzeń firmy Samsung – smartfonów, tabletów, aparatów fotograficznych, telewizorów LED, odtwarzaczy Blu-ray 3D, zestawów kin domowych, drukarek oraz sprzętów AGD. Wśród nich nie zabraknie najważniejszej nowości, jaką jest smartfon Samsung GALAXY Note 4.

Już od godziny 9.00 w CH Atrium Biała na wszystkich odwiedzających będzie czekać strefa Samsung Galaxy Note 4 SHOWROOM, gdzie będą przygotowane specjalne atrakcje. Najbardziej aktywni testerzy mają szanse otrzymać kupony, upoważniające do odbioru interesujących upominków w Brand Store, którego oficjalne otwarcie odbędzie się o godzinie 17.00.

Sklep firmowy Samsung znajduje się w CH Atrium Biała, przy ul. Czesława Miłosza 2 w Białymstoku. Godziny otwarcia: 09:00-21:00 (w niedzielę 10:00-20:00).

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij