Zwykły Bohater– jeszcze tylko tydzień na zgłaszanie kandydatur

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Zwykły Bohater– jeszcze tylko tydzień na zgłaszanie kandydatur

Jeszcze tylko do końca tego tygodnia można zgłaszać kandydatów na Zwykłych Bohaterów w akcji organizowanej przez Bank BPH, we współpracy z TVN i Onetem.Finalistów – ludzi, którzy wykazali się postawą fair, inicjatywą i odwagą w niesieniu pomocy innym – poznamy 8 listopada.

Zwykły Bohater to akcja prowadzona już po raz czwarty przez Bank BPH wspólnie z TVN i Onetem.Jej celem jest wyszukanie i nagrodzenie ludzi, którzy bezinteresownie pomogli innym, wykazali się inicjatywą i odwagą, postępująfair na co dzień.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Kandydatów można zgłaszać przy pomocy specjalnej aplikacji na stronie www.zwyklybohater.pljeszcze tylko do 26 października.Historię zgłaszanego bohatera można opisać lub przedstawić za pomocą filmu bądź zdjęć.

Następnie jury, w skład którego wchodzą:Szymon Hołownia, dziennikarz i publicysta, Bożena Walter, założycielka fundacji TVN „Nie jesteś sam”, Ewa Drzyzga, dziennikarka i autorka talk show „Rozmowy w toku”, Mariusz Kostera wiceprezes Zarządu Banku BPH oraz aktorka Małgorzata Foremniak, wyłoni dziewięciu finalistów – po trzech w każdej kategorii:fair na co dzień, bohaterstwo, inicjatywa. Poznamy ich 8 listopada. W tym dniu rozpocznie się też głosowanie na zwycięzców w poszczególnych kategoriach - przez stronę oraz SMS. Wyniki zostaną ogłoszone 7 grudnia na specjalnej, uroczystej gali.

Zwycięzcy – Zwykli Bohaterowie, otrzymają nagrody główne – po 100 tys. zł. Finaliści, którzy nie zdobędą nagród głównych, otrzymają nagrody dodatkowe po 25 tys. zł. Ponadto każdy z dziewięciu finalistów zostanie uhonorowany statuetką Zwykły Bohater 2014.

Kandydatów może zgłosić każdy. Rejestracja, zgłoszenie kandydata i udział w akcji nie wiążą się z żadnymi opłatami.

Więcej informacji o akcji Zwykły Bohater, w tym sylwetki zgłoszonych dotąd kandydatów oraz regulamin akcji, znaleźć można na stronie.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij