Grupa Goodyear Polska promuje się zimowo

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Grupa Goodyear Polska promuje się zimowo

Grupa Goodyear Polska rozpoczęła zimową kampanię promocyjną. Tym razem działaniami reklamowymi zostały objęte trzy marki: Goodyear, Dunlop i Dębica. Dla każdej z nich przygotowano odmienne, dopasowane do jej specyfiki kampanie.

„Cel dla każdej marki jest inny, dlatego też tak ważne jest zróżnicowanie narzędzi przekazu, odpowiednie dla realizacji tych założeń oraz gwarantujące efektywne dotarcie do właściwej grupy docelowej. Dlatego każda marka prowadzi odmienne, profilowane i niezależne działania reklamowe. Nasze przekazy promocyjne pojawiają się w różnego typu mediach, jak telewizja i radio, czy też Internet i aplikacje mobilne, a także POS’y w punktach sprzedaży” – powiedział Łukasz Tłuchowski, Dyrektor Marketingu opon osobowych Grupy Goodyear w Polsce i na Ukrainie.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Goodyear – Made to feelgood

Zimowa kampania Goodyeara koncentruje się na haśle „Made to feelgood” używanym przez markę od ponad roku. W ten sposób Goodyear podkreśla nie tylko bezpieczeństwo jako kluczową wartość, ale zwraca również uwagę na znaczenie wysokiej jakości opon dla komfortu podróżowania. W kampanii pojawia się informacja o tegorocznej nowości zimowej: oponie GoodyearUltraGrip 9, zapewniającej m.in. krótszą drogę hamowania na śniegu.

Z zimową kampanią Goodyear jest obecny w największych stacjach telewizyjnych w Polsce oraz w Internecie. 20-sekundowe spoty reklamowe emitowane są w kanałach ogólnopolskich, m.in. w TVN, TVP (kanały tematyczne) oraz w Polsacie (kanały tematyczne). Dodatkowo Goodyear przygotował kampanię internetową: bannery i formaty video promujące nową UltraGrip 9 pojawiają się na stronach o tematyce motoryzacyjnej i biznesowej. Wspiera je kampania w wyszukiwarkach i aplikacjach mobilnych.

Dunlop internetowo i mobilnie

Tymczasem marka Dunlop po raz kolejny przygotowała na tegoroczny sezon zimowy silną kampanię internetową. Działania marketingowe w sieci podkreślają sportowy charakter marki oraz prezentują doskonałe właściwości zimowej opony Dunlop Winter Sport 4D.

W ramach kampanii na stronach o tematyce motoryzacyjnej, biznesowej i lifestyle’owej pojawiły się bannery promujące oponę Dunlop Winter Sport 4D. Dodatkowo uruchomiona została kampania w aplikacjach mobilnych, takich jak yanosik, oraz kampania na Facebooku.

Dębica stawia na radio

W sezonie zimowym 2014/2015 promowana będzie również rodzima marka GGP, czyli Dębica. W wybranych stacjach radiowych pojawiają się spoty reklamowe promujące oponę Dębica Frigo HP, w których podkreślane są bardzo dobre właściwości zimowe ogumienia, a w szczególności wyjątkowa trwałość tego modelu. Ta ostania wyrażona jest w haśle przewodnim: „Dębica Frigo HP. Na zimę, na wiele zim!” Kampania jest prowadzona w ogólnopolskich stacjach radiowych: RMF, RMF Maxx, Radiu Zet, Programie Trzecim Polskiego Radia oraz w lokalnych rozgłośniach radia Złote Przeboje.

Dębica Frigo HP jest również promowana w Internecie za pomocą kampanii bannerowej oraz kampanii w wyszukiwarkach internetowych.

Za planowanie i zakup mediów odpowiadał dom mediowy Universal McCann, natomiast za przygotowanie kreacji oraz adaptację materiałów – agencja reklamowa GPD Advertising.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij