PWN zacieśnia współpracę z Allegro

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
PWN zacieśnia współpracę z Allegro

Grupa PWN, w ramach wzmacniania swojego segmentu e-commerce, rozwija współpracę z Allegro. Jedna z platform e-commerce Grupy - Lideria.pl znalazła się w październiku w top 5 największych, pod względem generowanych przychodów, sklepów w kategorii Książki i Komiksy na Allegro.

Lideria.pl została nabyta przez Grupę PWN w październiku 2013 roku. Po konsolidacji aktywów e-commerce Grupy PWN pod marką Ravelo, serwis Lideria.pl przeszedł gruntowny lifting, wraz ze zmianą logotypu. Księgarnia rozwija się intensywnie, osiągając coraz wyższe przychody ze sprzedaży – mówi Dorota Bachman, Prezes Ravelo. W najbliższym czasie planujemy rozwijać inne kategorie produktowe w ramach działalności Lideria.pl – zapowiada Dorota Bachman - o czym z przyjemnością będziemy informować.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Lideria.pl powstała jako jedna z pierwszych polskich księgarni internetowych w Polsce. Domena lideria.pl została zarejestrowana w 2000 roku. Lideria.pl jest sklepem dyskontowym, oferującym szeroką ofertę produktów w atrakcyjnych dla klientów cenach. Obecnie w sprzedaży jest ponad 110 tys. produktów, z czego główny asortyment stanowią książki.

W ramach współpracy z Allegro powstaje unikalna oferta tylko dla klientów Liderii, która obejmie akcje dedykowane, dotyczące poszczególnych wydawnictw, autorów i serii wydawniczych. Jedną z bardziej istotnych zmian będzie również obniżenie kosztów dostawy dla klientów Allegro. Lideria.pl od ponad 10 lat korzysta z Allegro jako jednego z kluczowych kanałów sprzedaży, gdzie posiada ponad 40 tys. pozytywnych opinii kupujących.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij