Biuro Podróży Reklamy ponownie dla Esselte

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Biuro Podróży Reklamy ponownie dla Esselte

Z początkiem listopada startuje kampania reklamowa Esselte pod hasłem "O krok przed innymi z Leitz". Kampanię, mającą na celu stymulację sprzedaży produktów Leitz, koordynuje Biuro Podróży Reklamy.

Głównym elementem kampanii jest program lojalnościowy skierowany do managerów biurowych i sekretarek. W ofercie programu znalazły się między innymi: notatnik, etui, torby, mini głośnik, zegarek Samsunga.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Akcja będzie reklamowana na Facebooku oraz za pomocą działań SEM w Google. Promocję wesprą bannery emitowane w Google Display Network, mobile oraz remarketing. Za emisję i kreację reklam odpowiada agencja Biuro Podróży Reklamy. Kampanię po stronie agencji nadzoruje Robert Sosnowski. Landing page kampanii to http://www.leitz.com/pl-PL/Promotions/Be-Ahead/.

„Wybraliśmy agencję Biuro Podróży reklamy ze względu na jej duże doświadczenie, zarówno w obszarze social media marketingu, GDN a także z uwagi na wcześniejszą udaną i efektywną współpracę. Mamy nadzieję, że dzięki odpowiedniej strategii reklamowej i dobrym kreacjom nasz program lojalnościowy dotrze do osób odpowiedzialnych za zakupy artykułów biurowych dla firm” – mówi Anna Jerzmanowska - trade marketing manager w Esselte Polska. 

Kampania potrwa 4 miesiące.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij