Agencja UNIQUE ONE organizuje dla Nestlé Polska akcję promocyjną

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Agencja UNIQUE ONE organizuje dla Nestlé Polska akcję promocyjną

W wyniku wygranego przetargu firma Nestlé Polska powierzyła agencji UNIQUE ONE całościowe opracowanie ogólnopolskiej loterii pod hasłem „Z Nestlé w drogę ho ho ho!”, która przebiega w sieci Intermarche.

Celem prowadzonej akcji promocyjnej jest zwiększenie widoczności i udziału marek należą-cych do Nestlé w sprzedaży, a także przekonanie niezdecydowanego konsumenta do sięgnię-cia po produkt Nestlé, a nie konkurencji w miejscu sprzedaży. Zgłoszenia do loterii przyjmo-wane będą między 12 a 26 listopada 2014 roku. Akcja skierowana jest do tych konsumentów, którzy szukają markowych produktów w danej kategorii i którzy cenią jakość produktów Ne-stlé.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Aby wziąć udział w loterii prowadzonej w sieci Intermarche, należy kupić jednorazowo pro-dukty Nestlé biorące udział w loterii za min. 15 zł. Wysłać SMS pod wskazany numer 70886 w treści wpisując numer ze swojego paragonu. Loterią objęta jest większość marek Nestlé z wyłączeniem mlek początkowych. Codziennie do wygrania w loterii jest 5 bonów Intermar-che o wartości 100 zł każdy, a co tydzień losowane są 3 zestawy kina domowego Sony z Blu-ray z zestawem filmów. Na koniec ze wszystkich zgłoszeń wylosowany zostanie samochód Citroën C1.

Agencja UNIQUE ONE odpowiedzialna jest za: koncept kreatywny, organizację i obsługę loterii. Działania wsparte są materiałami POS w punktach sprzedaży.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij