ERP Qualiac - światowy lider systemów ERP w Polsce

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
ERP Qualiac - światowy lider systemów ERP w Polsce

ERP Qualiac, jeden z najlepszych systemów ERP na świecie dostępny już w Polsce. Zintegrowany system informatyczny wspomagający zarządzanie firmą udostępni klientom Qualiac Polska.

ERP Qualiac dostępny w Polsce

Qualiac Polska wprowadza na rynek system Qualiac® ERP, modułowe rozwiązania klasy ERP wspomagające zarządzanie firmą. System oparty jest na oryginalnej architekturze i rozwiązaniach technologicznych celujących w techniczną niezależność oraz najnowsze standardy.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Debiut firmy, połączony z prezentacją systemu oraz spotkaniem z partnerami biznesowymi, odbył się 20 listopada.

Udział w wydarzeniu wzięli przedstawiciele firm reprezentujących średni i duży biznes oraz członkowie Francuskiej Izby Przemysłowo-Handlowej, pod której patronatem odbyło się oficjalne rozpoczęcie działalności. Gościem specjalnym był Bertrand Le Guern, Prezes Honorowy CCIFP. Patronat medialny objęły media zajmujące się tematyką ERP: erp-view.pl, erp-portal.pl, decyzje-it.pl, Biznes Benchmark.

Qualiac Polska

System Qualiac® ERP dostępny jest w 24 krajach Europy Środkowo-Wschodniej, Bliskiego Wschodu i Afryki, Singapurze, USA i Kanadzie. Za rozwój biznesu w Polsce oraz wprowadzanie nowych rozwiązań, odpowiada Maciej Szczytkowski, Dyrektor Zarządzający Qualiac Polska Sp. z o.o. Firma wchodzi w skład Grupy 7bulls.com, która zajmuje się tworzeniem, integrowaniem i wdrażaniem oprogramowania.

“Wprowadzenie w Polsce ERP Qualiac umożliwi polskim przedsiębiorstwom sprawdzenie jednego z najlepszych systemów ERP na świecie. Skorzystają na nim średnie i duże firmy oraz korporacje, dążące do zwiększenia efektywności i szybkości zachodzących procesów” - opowiada Maciej Szczytkowski z Qualiac Polska.

Qualiac Group

Qualiac to firma powstała we Francji, która rozszerza swoją działalność na światowe rynki w zakresie rozwiązań ERP. Produkt firmy został wdrożony w setkach przedsiębiorstw, w których ułatwia codzienną pracę, integrując się z innymi programami informatycznymi. Wykorzystywany jest m.in. w firmach: produkcyjnych, handlowych, usługowych, ubezpieczeniowych, szpitalach, w branży wydawniczej, instytutach naukowo-badawczych, uczelniach oraz dużych organizacjach pozarządowych.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij