E-commerce manager zadba o Twój sklep online, czyli Supersam.pl wprowadza nową usługę

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
E-commerce manager zadba o Twój sklep online, czyli Supersam.pl wprowadza nową usługę

Supersam.pl, lider technologii e-commerce dla branży FMCG, wprowadza funkcjonalną usługę dla sklepów i sieci detalicznych na swojej platformie click & collect. E-commerce manager zadba o atrakcyjny wygląd Twojego e-sklepu oraz tworzenie ekskluzywnych promocji online.

Technologia Supersam to idealne rozwiązanie dla tradycyjnych sklepów branży FMCG, które jeszcze nie rozpoczęły swojej przygody z dystrybucją w kanale online. To innowacyjne rozwiązanie, dzięki któremu każdy detalista może szybko i łatwo pozyskiwać zamówienia od konsumentów codziennie korzystających z internetu. Jednym z podstawowych narzędzi umożliwiających sprzedaż towarów w sieci jest intuicyjny panel, który w prosty i wygodny sposób pozwala na samodzielną nawigację e-sklepu. Dodatkowo, w trosce o pełne wykorzystanie potencjału tego mechanizmu, twórcy platformy stworzyli usługę e-commerce managera. Została stworzona z myślą o sklepach, które chcą poznać tajniki handlu 2.0 oraz wybrane zagadnienia marketingu online, jednak nie czują się na siłach, aby samodzielnie zawiadować swoim sklepem internetowym. Usługa skierowana jest do sklepów zintegrowanych na platformie Supersam.pl. Mogą z niej również skorzystać tradycyjni detaliści, którzy rozważają wejście w e-commerce, lecz obawiają się wysokich kosztów budowy sklepu transakcyjnego, a także samodzielnego prowadzenia infrastruktury sklepu online.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Znajomość trendów e-commerce oraz umiejętności sprawnego poruszania się w nowinkach technologicznych to niewątpliwie atuty zespołu platformy click & collect. Do głównych zadań managera należeć będzie dbałość o atrakcyjny wygląd e-sklepu, jego właściwe prowadzenie oraz wierne odzwierciedlenie oferty półki sklepowej online. Manager zajmie się również umieszczaniem towarów w promocyjnej gazetce online, tworzeniem ekskluzywnych promocji, przygotowywaniem zestawów inspirujących internautów do większych zakupów, a także szkoleniem personelu sklepu w zakresie marketingu online. Nowa usługa funkcjonuje od początku grudnia.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij