Poznaniacy pielęgnują bliskość w święta z NIVEA

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Poznaniacy pielęgnują bliskość w święta z NIVEA

Ponad 3200 kartek świątecznych powstało podczas minionego weekendu w specjalnym namiocie NIVEA na ulicy Paderewskiego. Dzięki temu poznaniacy mogli wysłać do bliskich niepowtarzalne kartki z własnymi zdjęciami.

Ciepłej atmosferze wysyłania życzeń do rodziny i przyjaciół sprzyjał świąteczny klimat ulicy Paderewskiego, stworzony dzięki barwnym iluminacjom zainstalowanym przez NIVEA Polska i Beiersdorf Manufacturing Poznań (BMP). Dekoracje świąteczne będą zdobić miasto do końca lutego.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Na ulicy Paderewskiego w weekend 13-14 grudnia stał niebieski namiot NIVEA. W nim na przechodniów czekał profesjonalny fotograf, który robił im zdjęcia. Następnie powstawały wyjątkowe, spersonalizowane kartki świąteczne. Wystarczyło tylko dopisać życzenia, wypełnić adres odbiorcy i wrzucić na miejscu do specjalnie przygotowanej skrzynki InPost.

– Chcieliśmy przypomnieć poznaniakom tę piękną tradycję wysyłania kartek świątecznych, łącząc ją z obecną modą na selfie. Ogromne zainteresowanie naszą akcją to dowód, że ten piękny zwyczaj wciąż jest nam bliski. Cieszę się, że tak wiele osób odwiedziło nasze stoisko, zaś wszystkich pozostałych zapraszam na stronę internetową NIVEA, na której wciąż można stworzyć wyjątkową kartkę świąteczną i wysłać ją do swoich bliskich – powiedziała Anita Szajek-Żurczak, PR manager NIVEA Polska.

Na stronie wciąż działa akcja NIVEA „Pielęgnuj bliskość w Święta”, dzięki której każdy może stworzyć wyjątkową kartkę ze swoim zdjęciem. Ze względu na duże zainteresowanie akcja została wydłużona do 21 grudnia – do tego dnia każdy może wysłać swoim bliskim wyjątkową pocztówkę.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij