Nowa aplikacja mobilna od Tribal DDB dla Unilevera

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Nowa aplikacja mobilna od Tribal DDB dla Unilevera

Agencja Tribal DDB Warszawa przygotowała we współpracy z Unileverem darmową aplikację dla miłośników domowych wypieków – „Baking with Stork”. Aplikacja jest wyposażona w wiele funkcji ułatwiających konsumentom przygotowanie wyjątkowych deserów na każdą okazję.

„Baking with Stork” to bogaty zbiór przepisów na ciasta podzielony według kategorii takich jak biszkopty, tarty, muffiny, brownie i wiele innych. Każdy przepis jest opatrzony atrakcyjnymi zdjęciami, informacjami o poziomie trudności i czasie przygotowania oraz listą składników.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Aplikacja jest kompatybilna z urządzeniami działającymi w systemie iOS i jest dostępna w języku angielskim – została pierwotnie przygotowana na rynek RPA. Można ją pobrać bezpośrednio przez AppStore pod adresem. W przygotowaniu jest wersja Android, której premiera jest planowana na pierwszy kwartał 2015.

Obecnie Tribal DDB Warszawa odpowiada za rozwój stron produktowych margaryn Unilever w Czechach, Grecji, Hiszpanii, Niemczech, RPA, Rumunii, Słowenii, Wielkiej Brytanii oraz na Węgrzech i Słowacji.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij