TELEPOLIS.PL mocno rozbudowuje porównywarkę telekomunikacyjną

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
TELEPOLIS.PL mocno rozbudowuje porównywarkę telekomunikacyjną

Portal TELEPOLIS.PL należący do Comperia.pl S.A. - kilkanaście tygodni po premierze porównywarki usług telekomunikacyjnych - wdraża nową, bardziej zaawansowaną wersję narzędzia.

Dzięki niej w jednym miejscu w internecie można odnaleźć i szczegółowo porównać oferty wszystkich operatorów komórkowych działających na polskim rynku, a także szybko zamówić wybrany wariant usługi.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Porównywarka ofert telekomunikacyjnych w portalu TELEPOLIS.PL to kompleksowe narzędzie, które w ujednolicony i przejrzysty sposób przedstawia oferty wszystkich operatorów komórkowych i dzięki odpowiednim filtrom segregującym propozycje, pozwala na dokonanie optymalnego wyboru. Dotychczas mogły z niej skorzystać́ osoby poszukujące oferty z nowym numerem, chcące przenieść́ swój numer do konkurencji lub zmienić́ taryfę̨ w ramach tego samego operatora, mając do wyboru propozycje na kartę̨, abonament lub mix, w pakiecie z nowym telefonem lub bez.

TELEPOLIS.PL poszerzył dotychczasowe narzędzie m.in. o oferty utrzymaniowe, co zdecydowanie poszerza grupę potencjalnych użytkowników porównywarki o osoby, które średnio co 24 miesiące podejmują decyzję o przedłużeniu umowy abonamentowej.

- W 2013 i 2014 roku Polacy przenieśli do innej sieci ponad 1 mln numerów abonamentowych, podpisali ponad milion umów z nowymi numerami, a w wypadku 8 mln numerów przedłużyli umowę z dotychczasowym operatorem. Te dane wskazują potencjał biznesowy porównywarki, który stale zwiększamy poprzez dodawanie nowych obszarów. Dziś są to na przykład oferty przedłużeniowe - powiedział Karol Wilczko, wiceprezes zarządu Comperia.pl S.A.

Porównywarka telekomunikacyjna w portalu TELEPOLIS.PL została mocno rozbudowana, m.in. o możliwość spersonalizowania oferty (wskazanie dokładnego zakresu miesięcznego abonamentu lub określenie zużycia minut, SMS-ów oraz internetu), o nowe kryteria sortowania wyników oraz o funkcję porównania 3 wybranych ofert wraz z opcją podświetlenia różnic.

- Wraz z nową porównywarką GSM oddajemy w ręce internautów szereg zaawansowanych rozwiązań, poprzez które jeszcze dokładniej określą swoje oczekiwania względem operatora oraz sprawniej wyselekcjonują najlepsze oferty - wyjaśnia Witold Tomaszewski, redaktor naczelny TELEPOLIS.PL. - Istotnym wyróżnikiem naszego narzędzia jest silna integracja porównywarki z portalem, dostęp do rankingów czy testów sprzętu za pomocą jednego kliknięcia, co bardzo ułatwia wybór właściwej oferty i telefonu.

Za pośrednictwem porównywarki telekomunikacyjnej portal TELEPOLIS.PL z jednej strony uzbraja abonentów w wiedzę oraz możliwość prześwietlenia rynku i pozwala szybko zamówić wybrany wariant usługi w rozmowie z konsultantem. Z drugiej strony wydawca udostępnia operatorom platformę do prezentacji swojej oferty oraz kontaktu z konsumentem, który w ściśle określonym momencie poszukuje usług telekomunikacyjnych.

Porównywarka jest dostępna na stronie głównej TELEPOLIS.PL oraz z poziomu menu, gdzie dodatkowo znajduje się rozwijana lista z szybkimi filtrami, wytypowanymi na podstawie haseł najczęściej wyszukiwanych w Google. Więcej na stronie.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij