Targi Rema Days ponownie w EXPO XXI Warszawa

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Targi Rema Days ponownie w EXPO XXI Warszawa

W dniach 4-6 lutego 2015 roku w EXPO XXI Warszawa odbędzie się 11. edycja Międzynarodowych Targów Reklamy i Poligrafii RemaDays, organizowanych przez GJC Inter Media.

W trakcie trzech dni najbardziej znany obiekt eventowy stolicy będzie gościł kilkuset wystawców i tysiące gości, zainteresowanych tematyką reklamy.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

RemaDays Warsaw to największe wydarzenie w branży reklamy i poligrafii w Europie Środkowej.

Na powierzchni około 14 000 m2 wystawcy z kraju i zagranicy zaprezentują najnowsze trendy z czterech obszarach: Out&InDoorSystems, GiftsWorld, TechnologyPark oraz PrintShow. Dla osób związanych z branżą reklamy RemaDays to forum wymiany wiedzy oraz inspiracji, a także niepowtarzalna okazja do nawiązania nowych kontaktów biznesowych.

Tegoroczne targi to już ósma edycja wydarzenia, która odbędzie się w EXPO XXI Warszawa. Co roku impreza gromadzi większą rzeszę zarówno wystawców, jak i zwiedzających. W tym roku organizatorzy zapowiadają prezentację ponad 570 stoisk wystawienniczych, przygotowanych z myślą o 15 000 entuzjastów branży.

Organizatorzy RemaDays przygotowali także dodatkowe atrakcje, zarówno dla wystawców, jak i gości wydarzenia. Zainteresowane osoby mają możliwość wzięcia udziału w RemaCongress, czyli bezpłatnym seminarium składającym się z serii wykładów, dotyczących innowacyjnych rozwiązań w obszarze reklamy. Dla zwiedzających przygotowano również specjalną loterię, w której co roku do wygrania są atrakcyjne nagrody. Na przedstawicieli branży reklamy i poligrafii przewidziane są zaś liczne nagrody w kilku kategoriach konkursów Korony Reklamy i Gifts of the Year. Najbardziej innowacyjna technologia zaprezentowana na tegorocznych targach ma także szansę otrzymać medal The Prize for Innovative Technologies, natomiast na najlepszy katalog firmowy czeka wyróżnienie Catalogue of the Year.

Bilety na targi RemaDays Warsaw można nabyć w dniach 4-6 lutego 2015 roku w godzinach 9:30-16:00 w EXPO XXI Warszawa. Trzydniowy wstęp na wszystkie sektory targowe oraz RemaCongress kosztuje30 PLN. Istnieje także możliwość zakupu promocyjnego biletu. Aby go otrzymać, wystarczy wypełnić krótki formularz na stronie internetowej.

Godziny otwarcia targów RemaDays Warsaw dla zwiedzających:

  • 4-5 lutego 2015 roku w godzinach od 9.30 do 17.30;
  • 6 lutego 2015 roku w godzinach od 9.30 do 16.00.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij