Bartłomiej Niedbał nowym dyrektorem sprzedaży korporacyjnej w HRS Polska

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Bartłomiej Niedbał nowym dyrektorem sprzedaży korporacyjnej w HRS Polska

2 lutego 2015 roku Bartłomiej Niedbał dołączył do polskiego zespołu HRS, obejmując stanowisko regionalnego dyrektora działu Corporate Solutions na Europę Centralną i Rosję.

Bartłomiej Niedbał będzie odpowiedzialny za tworzenie i realizację strategii sprzedaży oraz umacnianie pozycji HRS na wybranych rynkach europejskich, zgodnie z przyjętą polityką rozwoju firmy. Utrzymanie stabilnego wzrostu sprzedaży i koordynacja prac zespołów w Polsce, Czechach, Słowacji, Rosji oraz na Węgrzech to ambitne cele stawiane przed nowym dyrektorem.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Bartłomiej Niedbał posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą w dużych firmach. Dotychczas pełnił funkcję wicedyrektora ds. rozwoju produktu w Grupie Kapitałowej Benefit Systems S.A. W latach 2006-2013 związany był z Grupą Pracuj S.A., w której zdobywał doświadczenie zawodowe, przechodząc wszystkie szczeble kariery aż docelowo jako Senior Sales Development Manager odpowiadał za dział sprzedaży. Swoją karierę zawodową rozpoczynał w Akces-Benefit Sp. z o.o. Jest absolwentem Uniwersytetu Wrocławskiego oraz Politechniki Częstochowskiej.

– Przeprowadziliśmy proces rekrutacyjny na to kluczowe stanowisko, świadomie otwierając się na kandydatury spoza naszej branży. Z dużą satysfakcją przyznaję, że ta strategia sprawdziła się doskonale – zyskaliśmy świetnego specjalistę, który wniesie do HRS innowacyjną i obiektywną perspektywę. Nawiązanie współpracy z Bartkiem jest bez wątpienia najlepszym wyborem jakiego mogliśmy dokonać, biorąc pod uwagę priorytety dynamicznej ekspansji polskiego biura HRS. Wspólnie będziemy dążyć do realizacji strategicznych założeń oraz budowania długotrwałych relacji biznesowych z naszymi klientami w segmencie korporacyjnym – powiedział Łukasz Dąbrowski, dyrektor generalny HRS Polska.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij