Premiera mobilnej aplikacji Przeznaczeni.pl

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Premiera mobilnej aplikacji Przeznaczeni.pl

Od lutego 2015 portal randkowy Przeznaczeni.pl dostępny jest także poprzez aplikację mobilną. Aplikacja skierowana jest do nowych i dotychczasowych Użytkowników, oferując im najważniejsze funkcje serwisu w przejrzystej i intuicyjnej formie.

Nową funkcją wprowadzoną w aplikacji jest geolokalizacja, dzięki której Użytkownicy mogą sprawdzić profile innych osób znajdujących się w danej chwili w okolicy. Aplikacja dostępna jest w wersjach na smartfony pracujące pod kontrolą systemu iOS oraz systemu Android. Aplikację można pobrać bezpłatnie ze sklepów Apple App Store i Google Play.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W lutym br. odbywa się premiera mobilnej aplikacji Przeznaczeni.pl – portalu randkowego najskuteczniej łączącego w pary w Polsce. Aplikacja została wyposażona w funkcje, które mają ułatwiać Użytkownikom nawiązywanie nowych znajomości oraz umożliwić pozostanie w kontakcie z wcześniej poznanymi osobami. Aplikacja skierowana jest do obecnych i potencjalnych Użytkowników Przeznaczeni.pl. Wyróżnia ją przejrzysty i intuicyjny interfejs, który już z poziomu ekranu głównego daje dostęp do podstawowych funkcji serwisu. Użytkownicy mogą więc przeglądać profile innych osób, oglądać i oceniać ich zdjęcia, wysyłać wiadomości czy korzystać z wyszukiwarki profili. Aplikacja zsynchronizowana jest z tradycyjną wersja serwisu, dzięki czemu zachowane są kryteria wyszukiwania danej osoby, a także wszystkie najważniejsze funkcje profilu m.in. poczta. Ważną funkcjonalnością aplikacji mobilnej jest możliwość wyszukania osoby po odległości, dzięki czemu Użytkownicy mają możliwość sprawdzenia profili osób, które znajdują się w danej chwili w okolicy.

Aplikacja Przeznaczeni.pl dostępna jest w wersjach na smartfony pracujące pod kontrolą systemu iOS i Android. Można ją pobrać bezpłatnie ze sklepów Apple App Store i Google Play. Instalacja aplikacji i korzystanie z niej jest w 100 proc. darmowe. Przez pierwszy miesiąc po instalacji Użytkownicy otrzymują w promocji możliwość darmowego korzystania z Konta Premium, które pozwala na swobodne korzystanie z zaawansowanych funkcji, które oferuje serwis.

Linki do pobrania aplikacji:

Android
Apple

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij