IgnitionOne otwiera nowe biuro w Warszawie

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
IgnitionOne otwiera nowe biuro w Warszawie

IgnitionOne, światowy lider w dziedzinie cyfrowych rozwiązań dla marketingu, ogłosił właśnie otwarcie swojego pierwszego biura w Polsce. Zadaniem oddziału będzie dostarczanie nowatorskiej technologii cyfrowej dla marketingu i usług dla reklamodawców w Europie Środkowo-Wschodniej.

Ekspansja na nowe rynki, w tym polski, jest odpowiedzią na ogromne zapotrzebowanie na takie rozwiązania jak Digital Marketing Suite – mówi Will Margiloff, CEO IgnitionOne – Stopień rozwoju branży w Polsce jest imponujący, co pozwala nam uniknąć chaosu i zamieszania w rozdrobnionym rynku. Dzięki temu możemy pominąć etap eksperymentowania charakterystyczny dla rynków rozwijających się.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

IgnitionOne podchodzi do rozwoju bardzo mądrze, łącząc najlepszą na świecie technologię z potencjałem kreatywności lokalnej kadry – mówi Mirek Wąsowicz, który pokieruje polskim zespołem. – To właśnie usługi spełniające światowe standardy, od teraz dostępne na lokalnym rynku, czynią naszą ofertę wyjątkową.

Firma, chociaż dopiero otworzyła biuro w Warszawie, od lat pracuje w Polsce z kilkoma wielkimi markami, takimi jak Orange, Netia, Play, Volvo, Easygo.pl i Toyota. – Odkąd rozwiązania zaproponowane przez IgnitionOne stały się częścią naszej internetowej strategii marketingowej, obserwujemy świetne wyniki – mówi Bartłomiej Lipa, Ecommerce Director sieci Play. – Ponad 15 proc. naszej sprzedaży w internecie realizujemy dzięki konwersjom z IgnitionOne, zachowując jednocześnie ponad 25 proc. skuteczności wśród pozyskanych leadów. IgnitionOne pomogło nam też ograniczyć wskaźnik oszustw, który udało nam się zredukować o połowę.

 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij