Payback i BP w nowej kampanii reklamowej

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Payback i BP w nowej kampanii reklamowej

20 marca Program Bonusowy PAYBACK rozpoczął nową kampanię reklamową. Zachęca ona do zbierania punktów PAYBACK na stacjach BP i wymiany ich na nagrody znanej marki sportowej 4F. Głównymi kanałami komunikacji są telewizja, kino i YouTube.

20 marca ruszyła trzytygodniowa kampania reklamowa Programu PAYBACK wspierająca działania marketingowe sieci stacji BP. Celem jest zachęcenie uczestników Programu do korzystania z promocji punktowych na stacjach BP i wymiany punktów na nagrody. „W tej kampanii chcemy pokazać, jak proste i szybkie jest zbieranie punktów PAYBACK. Nasz partner przygotował w tym roku liczne promocje pozwalające uzbierać taką ilość punktów w trakcie jednej wizyty na stacji BP, aby móc od razu odebrać nagrodę. Wiosna to powrót do zdrowego stylu życia, dlatego nagrodami, które promujemy w naszej kampanii są produkty znanej marki sportowej 4F” – mówi Piotr Lipiński Senior Marketing & PR Manager PAYBACK.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Spoty reklamowe emitowane będą od 20 marca do 12 kwietnia, przede wszystkim w telewizji (stacje główne i tematyczne), przed seansami w kinach sieci Multikino oraz w Internecie (YouTube). Kampania promowana będzie również w kanałach własnych PAYBACK tj: mailingach do uczestników Programu, na stronie payback.pl i na profilu PAYBACK Polska na Facebooku.

Film reklamowy przygotowała agencja Kineskop (kreacja) i dom produkcyjny High Noon (produkcja). Za planowaniem i zakup mediów odpowiada Havas Media, a za komunikację PR Inspirat Communication.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij