Kompass wkracza na rynek reklamy międzynarodowej

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Kompass wkracza na rynek reklamy międzynarodowej

Firma Kompass Poland, międzynarodowy dostawca baz danych B2B rozpoczyna świadczenie usług związanych z promocją międzynarodową. Nowe rozwiązanie stanowi odpowiedź na potrzeby polskich firm działających na rynkach zagranicznych.

Usługi są realizowane pod hasłem „zdobywaj nowe rynki!”, co ma podkreślać koncentrację na elemencie ekspansji międzynarodowej, nie tylko pod względem wizerunkowym, ale i handlowym. Klient otrzymuje analizę i rekomendację rynków atrakcyjnych dla niego, przede wszystkim pod kątem nasycenia konkurencją i dystrybutorami danej kategorii produktu/usługi. Kompass oferuje tworzenie i audyt stron www, kreację landing page, gromadzenie leadów międzynarodowych, marketing bezpośredni (oparty o działania telemarketingowe, e-mailingowe, webinaria), a także content marketing – przede wszystkim w zakresie tworzenia różnego rodzaju treści i materiałów. Możliwa jest również pomoc w organizacji misji handlowych, a także doradztwo w zakresie pozyskiwania funduszy europejskich na wsparcie ekspansji międzynarodowej.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

„Firma Kompass kilkanaście lat temu była znana z wielkich ksiąg wypełnionych danymi kontaktowymi dla firm. Przez ostatnie lata, oferuje portal do samodzielnego zarządzania kontaktami i reklamą. Teraz jeszcze bardziej rozwijamy ofertę w odpowiedzi na potrzeby rynku– zauważyliśmy, że polscy eksporterzy i firmy działające na wielu rynkach potrzebują narzędzi, które umożliwią jednoczesne koordynowanie działań promocyjnych w wielu krajach. Stało się to szczególnie widoczne odkąd obowiązuje rosyjskie embargo” – wyjaśnia Marek Wcisło z Kompass Poland. 

Kompass rozpoczyna nową, rozszerzoną działalność od kwietnia 2015 roku. Wszystkie usługi są zgromadzone i zaprezentowane na stronie.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij