Polskapresse udziałowcem w Grupie e-budownictwo.pl

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Polskapresse udziałowcem w Grupie e-budownictwo.pl

W dniu 10 października 2012 r. Grupa Polskapresse nabyła udziały w spółce Grupa e-budownictwo.pl, wydawcy serwisów branży budowlanej oraz prasy specjalistycznej.

Grupa Polskapresse została udziałowcem Grupy e-budownictwo.pl poprzez zakup udziałów od dotychczasowych udziałowców. W efekcie tej transakcji Polskapresse posiada 60% udziałów spółki. Stanowisko Prezesa Zarządu Spółki pozostaje bez zmian i nadal zajmuje je Przemysław Kalicki.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

- Po inwestycjach w Gruper.pl, Coigdzie.pl, Langloo.com to nasza kolejna inwestycja w tym roku mająca na celu powiększenie naszego portfolio internetowego. Tym razem zwiększamy siłę ekspansji rynku w kategorii budownictwo i nieruchomości. – argumentuje decyzję o zakupie udziałów Grzegorz Haftarczyk, Wiceprezes Grupy Polskapresse.

- Połączenie z Grupą Polskapresse pozytywnie wpłynie na już i tak ugruntowaną pozycję na rynku oraz przyspieszy rozwój Spółki. Finalizacja transakcji to świadomy krok zapewniający naszym reklamodawcom jeszcze szersze dotarcie. Planujemy wspólnie realizować nowe, ciekawe projekty, które zapewnią nam jeszcze lepszą penetrację rynku. – mówi Przemysław Kalicki Prezes Zarządu Grupy e-budownictwo.pl.  

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij