Jakie są najlepsze polskie virale?

Reklama internetowa

partnerem merytorycznym działu jest AdForm

Jakie są najlepsze polskie virale?

Virale stały się niemal nieodzowną częścią naszej obecności w sieci. Większość internautów przynajmniej raz na jakiś czas dostaje lub wysyła dalej tego typu filmiki. W sieci można znaleźć mnóstwo virali związanych z marketingiem i reklamą, w tym także całkiem pokaźną liczbę polskich produkcji.

Niektóre z nich są prawdziwymi perełkami idealnie wykorzystującymi medium, jakim jest internet. Zebraliśmy dziesięć naszym zdaniem najciekawszych virali. Jednak nie nazwiemy tego zbioru rankingiem. Aby stworzyć ranking z prawdziwego zdarzenia, chcemy oddać głos w Wasze ręce. Za pośrednictwem ankiety przygotowanej przez nas na Facebooku możecie pomóc nam stworzyć listę 10 najlepszych polskich virali.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Oto nasze propozycje:

Na początek - kampanie społeczne. Kampania "Autyzm wprowadza zmysły w błąd" wywołała niemałe zamieszanie w sieci. Nagranie pokazujące dziwnie zachowującego się Bartłomieja Topę stało się pożywką dla internautów i redaktorów portali plotkarskich. Nikt nie spodziewał się, że to wstęp do kampanii Fundacji SYNAPSIS.

Oglądając pierwszy raz spot PCK “Życie to nie Facebook” mało kto przewidzi takie zakończenie, jakie zaserwowali nam twórcy kampanii. Mocny przekaz i ciekawa forma sprawiają, że aż chce się przesłać dalej.

Virale Tesco z Heniem w roli głównej niewątpliwie przyciągają uwagę są zabawne i umiejętnie nawiązują do panujących trendów. Spot stworzony na EURO2012 wykorzystuje dobrze znane kibicom postacie piłkarzy, natomiast Natanek Batmanek powstał na fali popularności mema internetowego.

“Tuning po polsku” to oryginalna akcja promocyjna TVN, która miała przekonać młodych ludzi do obejrzenia filmu “Transformers” i częstszego oglądania telewizji zamiast ściągania filmów z sieci. W sieci pojawiło się wiele komentarzy chwalących efekty specjalne i spekulacji w jakim celu powstał spot.

Do przykucia uwagi internautów nie zawsze potrzeba zaawansowanych efektów specjalnych jak przy akcji TVN, czasem wystarczą zabawne dialogi i ciekawe postacie takie jak produkty z reklam Biedronki.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij