"Gazeta Wyborcza" z nowo powołanymi dyrektorami marketingu

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść

Od połowy kwietnia br. działem marketingu "Gazety Wyborczej" kierują Magda Karpińska i Jarosław Kopeć. Nowi dyrektorzy marketingu "Wyborczej" odpowiadają za wszystkie działania promocyjne dziennika - zarówno wydań papierowych, jak i cyfrowych.

Magda Karpińska zajmuje się przede wszystkim projektami z zakresu komunikacji marketingowej, a Jarosław Kopeć - planowaniem i zamawianiem kampanii reklamowych, a także współpracą z regionalnymi wydawcami "Gazety Wyborczej".

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Beata Jaworowska, dotychczasowa dyrektor marketingu "Wyborczej" pozostaje w zespole dziennika jako szefowa nowego projektu wydawniczego z obszaru internetowego. 

Magda Karpińska pracuje w dziale marketingu "Gazety Wyborczej" od 9 lat, w międzyczasie zajmowała się też projektami w cyfrowym dziale wydawniczym. Od 2014 pełni funkcję zastępcy dyrektora marketingu "Wyborczej".

Jarosław Kopeć jest związany z "Gazetą Wyborczą" od 21 lat, m.in. jako dziennikarz, redaktor i menadżer. Początkowo pracował w oddziałach lokalnych "Wyborczej" - kierował m.in. działem promocji "Wyborczej" w Gdańsku oraz zarządzał regionami Północ i Centrum. Od trzech lat jest w warszawskim zespole "Gazety Wyborczej", od 2014 na stanowisku zastępcy dyrektora marketingu. Równocześnie wspierał markę Sport.pl.

Beata Jaworowska pracuje w Agorze od 24 lat. Była m.in. redaktorem "Wyborczej" i Gazeta.pl. Przez ostatnie 13 lat zajmowała się działaniami promocyjnymi "Gazety Wyborczej", od 2012 była dyrektorem marketingu.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij