Lech ICE – bitwa mixów piwnych! Shandy vs Diesel

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Lech ICE – bitwa mixów piwnych! Shandy vs Diesel

W maju rozpoczęła się rywalizacja dwóch wariantów Lecha ICE – doskonale znanego polskim konsumentom Lecha ICE Shandy oraz nowej pozycji na rynku – Lecha ICE Diesel, czyli mieszanki piwa z colą. Kampania ATL-owa składa się z serii spotów telewizyjnych, kampanii outdoorowej i digitalowej.

Kampania rozpoczęła się od mocnego uderzenia – Lech ICE Diesel rzucił wyzwanie wszystkim cytrusowym mixom piwnym. Nadszedł bowiem czas na rozpoczęcie rebelii i zakończenie raz na zawsze hegemonii cytrusów. Zwolennicy Shandy podjęli wyzwanie, odpowiadając luzem i pozytywnym nastawieniem do życia. Konsumenci muszą opowiedzieć się po jednej ze stron i zdecydować czy szukają w życiu emocji i wybierają Diesla, czy też dążą do harmonii i równowagi z Shandy.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Kreację kampanii przygotował warszawski oddział agencji GPD, produkcją spotów – wyreżyserowanych przez Pawła Borowskiego – zajął się dom produkcyjny Graffiti Films, za postprodukcję odpowiada studio Platige Image. Kampanię w social media oraz działania Digital prowadzi agencja Lubię to, a za wszelkie działania Public Relations odpowiada agencja Publicon. Materiały trade’owe przygotował Afekt, zaś za nowy design opakowań odpowiedzialna jest agencja Mango Design. Planowaniem i zakupem mediów zajął się dom mediowy MEC.

Lech ICE Shandy oraz Lech ICE Diesel to mixy piwne tworzone z połączenia Lecha Premium oraz lemoniady (Shandy) i coli (Diesel). Są skierowane do osób, które poszukują nowych, ciekawych smaków oraz natychmiastowego orzeźwienia przez cały rok. Wyjątkowy smak mieszanki piwa i lemoniady jest już dobrze znany polskiemu konsumentowi – Lech ICE Shandy zadebiutował z wielkim sukcesem na polskim rynku w 2012 r. Wchodzący właśnie na rynek Lech ICE Diesel to unikalne połączenie dwóch najbardziej lubianych przez Polaków napojów – piwa i coli. Jest to bardzo popularny mix w wielu europejskich krajach, m.in. w Niemczech i Austrii.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij