Linkedln Elevate - czyli, jak wykorzystać pracowników do zwiększenia wpływów firmy w social media

Linkedln Elevate - czyli, jak wykorzystać pracowników do zwiększenia wpływów firmy w social media

Linkedln Elevate to nowe narzędzie, dzięki któremu firmy mogą uzyskać większy zasięg w social media. Kluczem do sukcesu mają być ich pracownicy.

Pomysł polega na tym, aby wykorzystać jednostkowy zasięg osób pracujących w firmie. Powszechnie bowiem wiadomo, że w social media najlepiej reaguje się na polecenia znajomych. Profil firmowy jest natomiast bardzo trudno wypromować. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Dzięki Linkedln Elevate pracownicy będą mieli dostęp do strumienia artykułów, informacji i newsów, które następnie będą mogli udostępnić na swoim koncie na Linkedln i Twitterze. Materiały będą oczywiście związane z firmą, w której pracują. 

Ten prosty i intuicyjny sposób ma wpłynąć na poszerzenie wpływów firmy w social media, a także na bardziej profesjonalny wizerunek zatrudnionych w niej osób. 

Linkedln Elevate udostępnia także cały zestaw statystyk, dzięki którym będzie można zobaczyć, kto najlepiej przyczynił się do popularności udostępnianych materiałów.

Na razie Linkedln Elevate jest dostępny jedynie na zaproszenie. Bardzo możliwe jednak, że wkrótce stanie się ogólnie dostępną usługą.

 

Marta Ławrynkowicz
redaktor/dziennikarz Nowego Marketingu

 

 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij