VML Poland wspiera digitalowo konkurs „Red Bull #LotnePrzetwory”

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
VML Poland wspiera digitalowo konkurs „Red Bull #LotnePrzetwory”

Najnowszy konkurs „Red Bull #LotnePrzetwory” zachęca do uwolnienia wewnętrznych pokładów kreatywności i umiejętności konstruktorskich, by własnoręcznie tworzyć obiekty latające przy wykorzystaniu promocyjnego czteropaka Red Bulla.

Zadanie uczestników konkursu, który trwa do końca czerwca 2015 roku, polega na złożeniu modelu machiny latającej przy wykorzystaniu i przetworzeniu czteropaka dedykowanego Konkursowi Lotów – z puszek po napoju Red Bull Energy Drink, jak i z kartonika ze zbiorczego opakowania. Zdjęcie powstałej machiny wraz z hashtagiem #LotnePrzetwory należy opublikować w serwisach Instagram, Twitter lub na stronie wydarzenia Konkurs Lotów w portalu Facebook.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Agencja VML Poland przygotowała stronę internetową konkursu #LetniePrzetwory oraz we współpracy z blogerami z Handimania, miejsca dla wszystkich kreatywnych osób, które chciałyby robić coś fajnego ręcznie, opracowała video-instrukcję pokazującą krok po kroku, jak wziąć udział w konkursie. Z kolei zespól Brand Fibres wspiera konkurs w zakresie social listeningu.

Na uczestników zabawy czekają co tydzień – koszulki, co miesiąc – czteroosobowe zaproszenie na 5. Konkurs Lotów Red Bulla w Gdyni (zaproszenie obejmuje nocleg, zwrot kosztów dojazdu i miejscówki w strefie Friends of Red Bull) oraz nagroda główna, jaką jest sędziowanie, razem z innymi gwiazdami, w prawdziwym konkursie lotów Red Bulla.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij