OS3 współpracuje z IMMOFINANZ Group

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
OS3 współpracuje z IMMOFINANZ Group

W związku z prowadzonymi działaniami online dla centrum handlowego Tarasy Zamkowe w Lublinie, właściciel, inwestor i deweloper IMMOFINANZ Group zdecydował się na współpracę z agencją OS3.

OS3 dla Tarasów Zamkowych w Lublinie zajmuje się działaniami online oraz kompleksową obsługą w zakresie takich platform jak Facebook, Instagram czy YouTube. Agencja jest odpowiedzialna za przygotowywanie i wdrażanie strategii komunikacji oraz tworzenie autorskiego contentu.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

IMMOFINANZ Group to jedna z największych w Europie firm z branży nieruchomości. Jest notowana w indeksie ATX na Wiedeńskiej Giełdzie Papierów Wartościowych oraz Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Od momentu założenia w 1990 r. zgromadziła portfel wysokiej klasy nieruchomości, w skład którego wchodzi obecnie ponad 470 obiektów inwestycyjnych o wartości około 6,8 mld euro. Jako „machina napędzająca rynek nieruchomości” koncentruje się na połączeniu 3 podstawowych obszarów działalności: rozwoju trwałych, specjalnie zaprojektowanych wysokiej klasy nieruchomości w najlepszych lokalizacjach, profesjonalnym zarządzaniu tymi obiektami oraz zoptymalizowanym cyklu sprzedaży. IMMOFINANZ Group koncentruje swoje działania na nieruchomościach

w segmencie biurowym, handlowym i logistycznym na ośmiu rynkach: austriackim, niemieckim, czeskim, słowackim, węgierskim, rumuńskim, polskim i rosyjskim. Więcej informacji dostępnych jest na stronach: 1, 2, 3.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij