Wygraj wakacje marzeń z Podravką!

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Wygraj wakacje marzeń z Podravką!

Wakacje coraz bliżej! Z tej okazji firma Podravka przygotowała wyjątkowy konkurs dla wszystkich miłośników śródziemnomorskich smaków.

Już od 12 maja br. każdy pasjonat sztuki kulinarnej będzie mógł wziąć udział w zabawie i wygrać voucher na wakacje w Chorwacji o wartości 8 000 zł oraz inne atrakcyjne nagrody wykonując kilka prostych kroków.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Nadchodzą wakacje, a Ty nie wiesz gdzie je spędzić? Idealnym miejscem na letni odpoczynek jest położona nad Adriatykiem Chorwacja - Państwo słynące z dalmatyńskiego wybrzeża, błękitnych wód i aromatycznych, śródziemnomorskich przysmaków. Jest to jeden z tych kierunków wakacyjnych, które cieszą się największym zainteresowaniem. Okazję do odwiedzenia tego rajskiego zakątka Europy daje Podravka, chorwacka firma oferująca szeroką gamę produktów spożywczych.

Zasady konkursu są bardzo proste. W pierwszym kroku pobierz ze strony darmowego e-booka pełnego przepisów na pyszne śródziemnomorskie dania. Następnie przygotuj potrawę inspirując się jednym z przepisów, zrób zdjęcie przygotowanego dania i wyślij je za pośrednictwem formularza znajdującego się na stronie. Pamiętaj, aby na przesłanym zdjęciu znajdowało się opakowanie produktu Podravka lub Vegeta!

Na uczestników kulinarnej zabawy czeka wiele atrakcyjnych nagród - voucher na wakacje w Chorwacji o wartości 8000 zł, tablety Lenovo oraz zestawy produktów Podravka. Zgłoszenia przyjmowane są od 12 maja do 15 czerwca 2015 r. 

Regulamin konkursu znajduje się na stronie.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij