Sąsiedzi Pat i Mat w kampanii Tablica.pl

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Sąsiedzi Pat i Mat w kampanii Tablica.pl

W telewizji i Internecie rozpoczęła się kampania serwisu ogłoszeń lokalnych Tablica.pl pod hasłem „Sprzedawaj po sąsiedzku”. Jej bohaterami są postacie znane z czeskiego serialu animowanego Pat i Mat, które dzięki aplikacji mobilnej Tablica.pl odkrywają zalety sąsiedzkiego handlowania.

Kampania „Sprzedawaj po sąsiedzku” podkreśla lokalny charakter serwisu Tablica.pl, jednocześnie komunikując użytkownikom możliwość korzystania z usług serwisu za pomocą telefonu.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Na potrzeby kampanii powstały dwa 30-sekundowe spoty, w których postacie animowane z bajki „Pat i Mat”, w Polsce znanej bardziej pod nazwą „Sąsiedzi”, przekonywać będą, że najprostszym sposobem na pozbycie się niepotrzebnych rzeczy jest wystawienie ich na sprzedaż w serwisie Tablica.pl. Podobnie jak w oryginalnej wersji bajki, majsterkowicze będą mieli do rozwiązania problem. Różnica polega na tym, że idąc z duchem czasu, nie będą w tym celu używać tradycyjnych narzędzi tj. młotek czy śrubokręt, a skorzystają ze zdobyczy nowoczesnej techniki: komputera i smartfona.

ała kampania reklamowa oprócz telewizji (stacje ogólnopolskie i tematyczne, m.in. TVN, Polsat, TVP) obejmuje także Internet (m.in. Gazeta.pl, Onet.pl, Interia.pl). Ponadto dla fanów serwisu został przygotowany konkurs – na specjalnie w tym celu powstałej stronie internetowej uczestnicy będą mogli stanąć za konsoletą i wcielić się w rolę DJ’a. Na twórców najlepszych beatów, zgrywających się z charakterystycznym dla Tablicy podkładem dźwiękowym, czekają nagrody – zestawy maskotek Pat i Mat oraz iPody. Konkurs ruszy w listopadzie.

Za realizację kampanii odpowiedzialna jest agencja Pride&Glory Interactive. Akcja reklamowa potrwa do końca listopada.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij