Aleksander Kutela nowym CEO Grupy Onet.pl Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Aleksander Kutela nowym CEO Grupy Onet.pl Z początkiem sierpnia 2015 roku Aleksander Kutela obejmie funkcję CEO Grupy Onet.pl. Zastąpi tym samym Jonnego Crowe’a. Aleksander Kutela dołączy również do Group Executive Board w Polsce, w której skład wchodzą: Edyta Sadowska, Jonny Crowe i Grzegorz Kania, pod przewodnictwem Marka Dekana.

Cieszę się, że Aleksander Kutela dołącza do nas jako CEO Grupy Onet.pl. Alek zbudował pozycję HBO jako jednej z najsilniejszych marek telewizyjnych w Polsce, z sukcesem rozwijając zarówno model płatnej telewizji, jak i serwisy VOD. Powołanie Alka na to stanowisko jest kolejnym potwierdzeniem naszego zaangażowania w rozwój kontentu, naszych marek i  współpracy z partnerami biznesowymi. Chciałbym jednocześnie podziękować Jonnemu Crowe za jego zaangażowanie i wkład w rozwój Grupy Onet.pl podczas pełnienia obowiązków CEO. Alkowi życzę sukcesów i dobrego startu w nowej roli. – powiedział Mark Dekan, CEO Ringier Axel Springer Media AG oraz Group CEO Poland.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Aleksander Kutela pełni funkcję Prezesa HBO Polska od 2000 roku oraz Senior Vice Presidenta HBO Europe od 2007 roku. Jest związany z HBO od 1997, m.in. na stanowiskach: Dyrektora Marketingu i Sprzedaży, Dyrektora Generalnego oraz wiceprezesa HBO Central Europe odpowiedzialnego za zarządzanie markamioraz produkcję filmową i telewizyjną. Od 2014 roku jest członkiem Rady Nadzorczej ING Banku Śląskiego. Kutela jest absolwentem Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie oraz TGMP na Harvard Business. Ukończył takżespecjalistyczne programy z zakresu strategii, marketingu i zarządzania m.in. na Stanford Business School, Harvard Business School, Kellogg School of Management oraz London Business School.

Jonny Crowe pozostaje w strukturach Group Executive Board i będzie odpowiadał za strategię digital w Grupie

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij