Przede wszystkim myśleć. Podsumowanie konferencji Internet ASAP 2015

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Przede wszystkim myśleć. Podsumowanie konferencji Internet ASAP 2015

– Jak do tej pory, najciekawsze wydarzenie w branży w tym roku – mówią uczestnicy czwartej konferencji Internet ASAP, która miała miejsce 21 i 22 maja w Krakowie. Wzięło w niej udział ok. 170 osób. Chwalono różnorodność tematów i szerokie spektrum prelegentów.

Najwięcej emocji wzbudziło wystąpienie Macieja Tesławskiego, który przypomniał, o co chodzi w marketingu, i że wszelkie nowoczesne narzędzia muszą służyć profesjonalistom do budowania chęci zakupu i wartości marki. Odwołując się do własnego bogatego doświadczenia, apelował o odwagę w… myśleniu o marketingu. Zapytany o podstawową kompetencję marketera w dobie mediów cyfrowych odpowiedział: – Myśleć!

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Uczestnicy bardzo wysoko ocenili też wystąpienie Macieja Budzicha (mediafun), który opowiadał o sposobach na uzyskanie szumu w nowych mediach. Co ciekawe, wysoko oceniono prezentacje case studies, w których firmy medialne prezentowały przypadki zastosowań własnych rozwiązań. –Poznaję ludzi, z którymi mogę współpracować i technologie, z którymi być może nie zetknęłabym się przy pracy – mówi Katarzyna Jasińska, marketer z firmy Biomed.

Uczestnicy wysoko ocenili zarówno tematykę, prelekcje, jak i organizację wydarzenia. Za największą wartość konferencji uznawano najczęściej różnorodność tematów i prelegentów. Na drugim miejscu –efektywny networking. – Spotykamy ludzi z trzech poziomów: praktyków z działów marketingu, agencji, oraz teoretyków, i możemy usłyszeć jakie są perspektywy na przyszłość – mówi Aleksandra Chalimoniuk z Sokołowa. A Andrzej Zemła z Grupy Inco dodaje – Jak do tej pory, Internet ASAP to najciekawsze wydarzenie w branży w tym roku. Niesamowita ilość wiedzy, do przełożenia na pracę z marką.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij