Najbliższe spotkanie z cyklu "bloSilesia" już 16 czerwca!

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Najbliższe spotkanie z cyklu

Aktualnie ponad połowa internautów deklaruje, że styka się z treściami zamieszczanymi na blogach lub vlogach, a 45% z nich robi to regularnie (raport Blog Power, PSBV, kwiecień 2015).

Blogi w Polsce zaczynają mieć realną siłę a sami blogerzy kreują opinie oraz mają wpływ na decyzje zakupowe internautów. Przy tak dynamicznym rozwoju blogosfery połączonej z jeszcze bardziej dynamicznym rozwojem nowych technologii, przed blogerami pojawiają się kolejne wyzwania. Jak wykorzystać nowe technologie przy tworzeniu treści? O czym powinien pamiętać każdy bloger w 2015 roku? Na te i inne pytania postaramy się odpowiedzieć podczas najbliższego spotkania z cyklu "bloSilesia" już 16 czerwca o godzinie 18:00 w Strefie Centralnej w Katowicach.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

BloSilesia to jedno z najbardziej popularnych polskich wydarzeń skupiających blogosferę. Kierowana jest przede wszystkim do osób ze Śląska, ale uczestnicy dojeżdżają do nas również z sąsiednich województw. W poprzednich edycjach, na których zagościło już w sumie ponad pół tysiąca osób, wystąpili znani blogerzy z regionu i nie tylko. Tym razem w 6. edycji głównym tematem prelekcji i dyskusji będą nowe narzędzia w pracy blogera. 

Na spotkaniu wystąpią:

  •  Michał Szafrański - jakoszczedzacpieniadze.pl
  • Jakub Górnicki - podrozniccy.com
  • Maria i Jakub Paskowie - Oczekujac.pl
  • Arlena Witt - Wittamina.pl

Warto zauważyć, że spotkania bloSilesia mogą stanowić wartość nie tylko dla blogerów. Tematyka zapewne zaciekawi studentów dziennikarstwa i kierunków humanistycznych, osoby z branży reklamowej i PR oraz miłośników Internetu.

- Mamy same pozytywne opinie na temat spotkań. Staramy się wokół cyklu prowadzić również akcje społeczne, promocyjne czy warsztaty. Pomagamy potrzebującym dzieciakom. Staramy się pokazać, że blogosfera ma coraz większą siłę oddziaływania. Nie w teorii, ale w praktyce również - tłumaczy Dagmara Gdala, koordynatorka i jedna z organizatorek cyklu spotkań.

Najbliższe spotkanie bloSilesia odbędzie się 16 czerwca o godzinie 18:00 w Strefie Centralnej w Katowicach. Zostało ono wsparte przez ING Bank Śląski. Spotkanie kierowane jest do osób skupionych wokół blogosfery. Ilość dostępnych miejsc na imprezie wynosi 100, a szczegółowe informacje będą publikowane są stronie oraz na fanpage’u bloSilesii

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij