ISTV Services - nowa agencja produkcji filmowej

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
ISTV Services - nowa agencja produkcji filmowej

Na rynku zadebiutowała nowa agencja produkcji filmowej dla telewizji i internetu - ISTV Services. Rozwojem agencji zajmie się Kamil Janik, dotychczasowy kierownik produkcji w internetowej telewizji ISTV.

Agencja została powołana z wewnętrznych struktur ISTV Media, produkujących do tej pory materiały na potrzeby telewizji internetowej ISTV. - Liczba zapytań, niezwiązanych bezpośrednio z ramówką ISTV oraz liczne rozmowy z przedstawicielami agencji skłoniły nas do utworzenia komórki, obsługującej zewnętrznych klientów - wyjaśnia Marcin Jaśkiewicz, prezes zarządu ISTV Media. - To naturalna odpowiedź, na rynkową potrzebę video w jakości telewizyjnej - dodaje.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

ISTV Services zapewnia kompleksową obsługę kreatywno-produkcyjną. Oprócz materiałów na potrzeby internetu i e-commerce, tworzy również filmy reklamowe i produktowe, realizuje outsourcing dla projektów agencji reklamowych oraz zapewnia obsługę eventów i konferencji.

- Dzięki telewizyjnemu zapleczu, jesteśmy w stanie sprostać każdemu wyzwaniu najbardziej wymagających klientów - mówi Kamil Janik, który stanie na czele nowej agencji.

Wśród największych klientów w portfolio ISTV znajdują się takie marki, jak Microsoft, Orange, PayU (Grupa Allegro) czy DPD Polska.

Strona agencji: www.istv.pl/services

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij