Michał Bagiński nowym wydawcą w Interii

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Michał Bagiński nowym wydawcą w Interii

Michał Bagiński, poprzednio wydawca portalu WP.PL, dołączył do Interii.

W Interii Michał Bagiński jest zastępcą szefa zespołu wydawców strony głównej portalu. Dołącza do działu odpowiedzialnego za bieżące wydawanie portalu oraz za rozwój merytoryczny i technologiczny najważniejszej witryny Interii.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Poprzednio, przez prawie dziewięć lat, Michał Bagiński pracował w WP.pl, gdzie pełnił funkcję wydawcy portalu i koordynatora serwisów mobilnych. Zajmował się stroną główną portalu jako pierwszy wydawca, opiekun biznesowy i menedżer odpowiedzialny za rozwój i wyniki oglądalnościowe.

Wcześniej był m.in. dyrektorem zarządzającym w wydawnictwie Forten Media, redaktorem naczelnym w BROG Media, korespondentem prasowym z Waszyngtonu oraz redaktorem polskiej edycji miesięcznika Forbes.

- Wzmocnienie działu wydawców to konsekwencja przyjętej strategii rozwoju redakcji portalu- mówi Krzysztof Fijałek, redaktor naczelny i dyrektor wydawniczy Interii. – Przed rokiem wprowadziliśmy nową wersję strony głównej, połączoną z całościowym rebrandingiem portalu. Te zmiany zostały bardzo dobrze przyjęte przez naszych użytkowników i rynek. Dobra sytuacja sprzyja inwestycjom w rozwój redakcji, czego wynikiem jest przyjście do Interii Michała Bagińskiego oraz kończący się właśnie nabór kilkunastu nowych dziennikarzy – podkreśla Krzysztof Fijałek.

Plany Interii zakładają dalsze wzmocnienia zespołu redakcyjnego, inwestycje w rozwój własnych treści, a także technologiczne unowocześnianie portalu, zgodnie z najnowszymi trendami, m.in. związanymi z rewolucją mobilną.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij