Maciej Kossowski dołącza do Grupy Wirtualna Polska

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Maciej Kossowski dołącza do Grupy Wirtualna Polska

Maciej Kossowski dołączył do Zespołu Zarządzającego Grupy Wirtualna Polska. Jako VP Sales Strategy, wspólnie z Joanną Pawlak – VP Sales Key Clients, będzie kierował działem sprzedaży Grupy WP, raportując bezpośrednio do prezesa, Jacka Świderskiego.

Do jego obowiązków należeć będzie m.in. rozwój oferty reklamowej oraz zarządzanie nowymi kanałami sprzedaży.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

- Znakomite rezultaty przychodowe z ostatniego roku są zasługą zespołu kierowanego przez Joannę Pawlak – mówi Jacek Świderski, Prezes Zarządu Grupy Wirtualna Polska. – Za nami już osiem akwizycji, które wzbogaciły nasze portfolio produktów dla użytkowników i reklamodawców, a przed nami kolejne transakcje. Nowa osoba w Zespole Zarządzającym pozwoli nie tylko odzyskać pełną atencję Joanny dla bieżącej ofensywy sprzedażowej, ale również przyczyni się do długoterminowego rozwoju produktów reklamowych konsekwentnie budowanej przez nas nowej Grupy Wirtualna Polska.

Maciej Kossowski w latach 2000-2014 związany był z Grupą Onet.pl S.A. Pracę rozpoczął na stanowisku Key Account Managera, następnie pełnił funkcje kierownicze w sprzedaży, a od czerwca 2011 do grudnia 2013 – jako Dyrektor Sprzedaży i Członek Zarządu Grupy Onet.pl S.A. – odpowiadał za przychody reklamowe firmy. Współpracę z Onetem zakończył jako Wiceprezes Zarządu Media Impact Polska, spółki odpowiedzialnej za sprzedaż serwisów Grupy Onet oraz tytułów prasowych i serwisów Ringier Axel Springer Polska.

Od lat zaangażowany jest też w prace polskiego oddziału IAB. Ostatnio pełnił funkcję Przewodniczącego Rady Nadzorczej IAB Polska. Wcześniej pracował dla JMG Sport Publishing, wydawcy „Przeglądu Sportowego”, „Tempa” i „Sportu”. Jest absolwentem Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij