Linie Emirates uruchomiły sklep internetowy

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
eCommerce

Linie Emirates uruchomiły sklep internetowy

Emirates otworzyły oficjalny sklep internetowy, oferujący swoim fanom dostęp do markowych gadżetów niezależnie od miejsca zamieszkania.

Produkty Emirates łączą pasjonatów lotnictwa, podróży i sportu na całym świecie. Wystarczy parę kliknięć na stronie www.emiratesofficialstore.com, aby wybrać firmowy upominek spośród bogatej oferty Emirates i zrealizować transakcję przy użyciu karty debetowej lub kredytowej MasterCard albo Visa.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Dzięki aktualizacji serwisu Emirates Official Store klienci ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich i innych krajów świata mogą teraz zamówić dostawę w stałej cenie, odpowiednio 5 i 25 USD.

Dla miłośników sportu

Kibice klubów piłkarskich i fani imprez sponsorowanych przez Emirates znajdą najnowsze koszulki na stronie i w oficjalnym sklepie przewoźnika w centrum handlowym w Dubaju – Dubai Mall („The Village” na parterze).

Nowe koszulki Paris Saint-Germain są już w sklepie, a nowe stroje meczowe klubów AC Milan, Arsenal Londyn i Real Madryt będzie można kupić tego lata w dniu rozpoczęcia sezonów piłkarskich.

W związku z podpisaniem przez linie umowy sponsoringowej z portugalską drużyną Benfica Lizbona, jeszcze w tym roku do sklepu trafi również aktualny komplet strojów tego klubu.

Linie Emirates pomyślały też o pasjonatach rugby – w oficjalnym sklepie internetowym można już kupić upominki związane z odbywającym się we wrześniu Pucharem Świata w rugby.

Dla podróżników

W najnowszym letnim zestawie podróżnika muszą znaleźć się produkty Emirates Urban Travellers, obejmujące najrozmaitsze mini-torby na strój kąpielowy, ubrania i gadżety, które pozwolą zachować porządek w podróży.

Sklep oferuje także podstawowe wyposażenie podróżnika – etykiety bagażowe najrozmaitszych kształtów czy eleganckie skórzane etui na paszport.

Dla młodych ciałem i duchem

Kolejną nowością w sklepie są uniformy personelu pokładowego i pilotów Emirates dla dzieci w wieku od 3 do 8 lat, które można nabyć za 210 dirhamów (57 USD). Ubiór załogi i pilota uzupełnią charakterystyczny czerwony toczek i czapka w cenie 95 dirhamów (26 USD).

Dla pasjonatów lotnictwa

Modele samolotów różnych rozmiarów cieszą się niezmiennie największą popularnością wśród klientów sklepu. Starannie wykonane repliki maszyn Emirates wykonano z tworzywa sztucznego lub metalu odlewanego pod ciśnieniem. Kiedy linie Emirates przemalowują samolot, np. w związku ze sponsorowanym przez nie wydarzeniem sportowym, w sklepach również pojawiają się miniaturowe repliki maszyny.

Oficjalne sklepy Emirates

Linie Emirates rozpoczęły sprzedaż pierwszych gadżetów firmowych w latach 90. ubiegłego stulecia, stopniowo wzbogacając ofertę do niemal 300 niepowtarzalnych produktów, od akcesoriów podróżniczych, poprzez modele samolotów, torebki i ubrania, po artykuły dziecięce.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij