Tego nie wyguglasz

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Tego nie wyguglasz

Na początku czerwca, w sieci pojawił się Get Smarter – platforma, dzięki której, można umówić się na spotkanie z ekspertem z wybranej dziedziny i na to spotkanie dotrzeć, w zaledwie kilka sekund. Niemożliwe? Możliwe!

„Wiedza pochodzi od ludzi, dlatego promujemy ludzi” – podkreślają twórcy Get Smartera. Co się za tym hasłem kryje? - Istnieje obiegowa opinia, że w sieci można znaleźć informację na każdy temat - mówi Elżbieta Zielińska, prezes i współzałożycielka serwisu Get Smarter. – Trudno się z tą tezą nie zgodzić. Pytanie, ile czasu potrzebujemy na to, żeby do tej wiedzy dotrzeć i jaką mamy pewność, że jest to wiedza sprawdzona, a nie np. zamierzone działanie specjalistów od marketingu, którzy próbują nam sprzedać kolejny produkt, usługę, albo zajmują się promowaniem konkretnego specjalisty? Get Smarter proponuje spotkania z konkretnymi ludźmi, ekspertami w swojej dziedzinie. Serwis oferuje nowoczesne rozwiązania, jakie daje Internet, do tradycyjnego pozyskiwania wiedzy, czyli spotkań z ludźmi, którzy tą wiedzę posiadają.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Eksperci i pasjonaci, nie glazurnicy

Na platformie będzie można porozmawiać online ze specjalistami z tak różnych dziedzin jak: zarządzanie, doradztwo i mediacje, prawo, języki, medycyna, nowe technologie, nauki społeczne, branża IT, psychologia, czy edukacja. Na tym nie koniec. - Wiedza pochodzi od ludzi, dlatego promujemy ludzi. Ale nie samą pracą żyje człowiek, dlatego nasza platforma to pomysł nie tylko dla tych, którzy chcą podnosić swoje umiejętności i kwalifikacje, ale również realizować swoje pasje i spełniać marzenia. Oprócz specjalistów, którzy będą pomagać w rozwijaniu zawodowych kompetencji, na platformie Get Smarter będzie można również znaleźć specjalistów-pasjonatów, którzy będą się dzielić swoją wiedzą i motywować rozmówców do rozwoju osobistego i spełniania marzeń – dodaje Zielińska.

Eksperci korzystający z platformy nie muszą czekać aż ktoś ich wyłowi z sieci. To Get Smarter zajmie się ich promocją. Nowy serwis to również bezpieczny sposób na zarabianie pieniędzy. Specjaliści sami wyznaczają cenę za spotkanie, a tuż po jego zakończeniu środki wpływają na ich konto. Wystarczy się zarejestrować, założyć profil, wrzucić zdjęcie, czy nagrać film-prezentację, by opowiedzieć coś o sobie, o swoim doświadczeniu czy wykształceniu. O resztę zadba Get Smarter.

Wśród ekspertów nie znajdziemy jednak takich fachowców jak np. hydraulicy, elektrycy, glazurnicy czy manikiurzystki. Dlaczego? – Zakładamy, że jeśli ktoś potrzebuje tego typu usług, to będzie szukał fachowca z którym może się spotkać w realu, żeby z tych usług skorzystać. Chyba że chce np. samodzielnie wymienić syfon, albo położyć tipsy. Taką wiedzę można jednak wyguglać, więc po co za nią płacić? – pyta założycielka platformy Get Smarter.

Z Warszawy do Krakowa są tylko dwie sekundy

Aby korzystać z pomocy specjalistów nie trzeba wychodzić z biura, czy z domu; nie potrzebujemy samochodu, ani biletu na pociąg czy samolot, by się spotkać z ekspertem z wybranej dziedziny. Wystarczy komputer, tablet, czy smartfon i adres.

Rozmowy ze specjalistami odbywają się w czasie rzeczywistym. Podobnie jak w przypadku tradycyjnego spotkania, trzeba się na nie wcześniej umówić. Osoby odwiedzające portal, będą mogły skorzystać z bogatej bazy specjalistów i ekspertów w swoich dziedzinach.

Obok profilu każdego specjalisty znajdzie się informacja o jego kwalifikacjach, dostępności (możliwy kalendarz spotkań), oraz cena za konsultację. Osoby, które skorzystały z usług danego specjalisty, będą się mogły podzielić opinią na jego temat. – Nawet najlepszy tekst najlepszego podróżnika czy profesora, zamieszczony w sieci nie zastąpi osobistego spotkania.

Dlatego na spotkania z takimi ludźmi przychodzą tłumy. Chcemy stworzyć możliwość realnego spotkania w świecie wirtualnym, w czasie których specjalista z wybranej dziedziny, poświęci użytkownikowi 100% swojej uwagi – mówi prezes Get Smartera.

Projekt powstał w Krakowie. Pieniądze na realizację przedsięwzięcia pochodzą w dużej części z Funduszu Pożyczkowego Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij