Let me pay łączy social media, reklamę i mikropłatności

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Let me pay łączy social media, reklamę i mikropłatności

Let Me Pay to portal łączący zalety platformy lojalnościowej online z portalem społecznościowym. Zasada jest prosta – zagospodarować potencjał relacji między użytkownikami i otworzyć nowe kanały dotarcia do konsumentów z ofertą reklamodawców. Wszystko za pomocą mobilnych prezentów i mikropłatności.

Let Me Pay to platforma społecznościowa dedykowana prowadzeniu multimedialnych, targetowanych kampanii reklamowych z wykorzystaniem mobilnych prezentów i mikropłatności. Użytkownicy serwisu mogą wysyłać swoim znajomym mobilne prezenty wybrane z katalogu reklamowanych marek współpracujących z Let Me Pay. Mobilny prezent jest przesyłany wirtualnie jako reklama online wraz z przelewem pieniędzy na indywidualne konto odbiorcy, aby umożliwić mu zakup reklamowanego produktu w świecie rzeczywistym. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Platforma Let Me Pay udostępnia reklamodawcom narzędzia do prowadzenia sponsorowanych kampanii reklamowych i programów lojalnościowych na odległość i analizy fan page’y na Facebooku. Serwis Let Me Pay wspiera prowadzenie konkursów konsumenckich z natychmiastową nagrodą i umożliwia generowanie kuponów prezentowych, które można wykorzystać w każdym popularnym serwisie typu social media. 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij