Virgin Mobile sponsorem wielokrotnego mistrza Polski w kitesurfingu - Victora Borsuka

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Virgin Mobile sponsorem wielokrotnego mistrza Polski w kitesurfingu - Victora Borsuka

Virgin Mobile podpisało właśnie kontrakt sponsorski z Victorem Borsukem - 6-krotnym Mistrzem Polski w kitesurfingu oraz zdobywcą trzeciego miejsca w Pucharze Świata. Borsuk uważany jest za jednego z najbardziej utalentowanych zawodników tej dyscypliny w Polsce.

Kontrakt z Virgin Mobile został podpisany na rok.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Jego pasja do sportów wodnych rozpoczęła się dwadzieścia lat temu, kiedy rodzice zabrali Victora na Półwysep Helski i nauczyli pływać na windsurfingu. Osiem lat później, jako 14-latek, spróbował kite’a i już po pierwszych udanych halsach poczuł, że to jest właśnie jego sport. Twierdzi, że nauka nie była łatwa, ale już po dwóch latach został Wicemistrzem Polski, a w kolejnym sezonie wygrywał praktycznie wszystkie liczące się zawody w Polsce.

Obecnie, poza sześciokrotnym mistrzostwem Polski czy trzecim miejscem w Pucharze Świata, może się też pochwalić zwycięstwem w kilku edycjach Pucharu Europy i Azji.

- Wsparcie takiego zawodnika, jakim jest Victor Borsuk, to dla nas wielka przyjemność i bardzo naturalne działanie. To jeden z największych polskich talentów kitesurfingu, 6-krotny Mistrz Polski i kilkukrotny zdobywca Pucharu Europy i Azji. Cała grupa Virgin jest silnie połączona z tą wyjątkową dyscypliną sportową – nie tylko przez pasję Sir Richarda Bransona, ale także przez pozytywne emocje i wartości, z jakimi łączy się ten sport. Uważam, że to dla nas świetny kierunek i mam nadzieję, że już za chwilę pozytywne wrażenia fanów Victora, generowane dzięki jego sukcesom, będą bezpośrednio przenoszone na naszą markę – skomentowała Grażyna Piotrowska-Oliwa, Prezes Virgin Mobile Polska.

- Bardzo się cieszę, że będę miał możliwość współpracować z tak wyjątkowym partnerem, jakim jest Virgin Mobile Polska. To marka z charyzmą, promująca niezależność i mocno stawiająca na lifestyle, a przecież taki sam jest kitesurfing. Uważam, że wspólnie możemy naprawdę wiele osiągnąć i z pewnością będziemy się starać, aby efekt końcowy był zadowalający dla obu stron. Zawsze byłem fanem Richarda Bransona i obserwowałem jego poczynania na kite’cie, dlatego tym bardziej jest mi miło, że w pewnym sensie teraz sam mogę dołączyć do jego drużyny – stwierdził Victor Borsuk. 

Victor jest również trenerem – cierpliwym, wnikliwym i zaangażowanym, Zaraża pasją i pozytywnym nastawieniem, dzięki czemu, pod jego okiem, rozwijają się kolejne talenty kitesurfingu.

Victor wystąpi w barwach Virgin Mobile już w najbliższych zawodach cyklu Ford Kite Cup, jak również podczas kilku nadmorskich eventów, organizowanych przez Virgin Mobile.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij