Tede w 50 stanach Ameryki w 50 dni, czyli „50 Stanów Świadomości”

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Tede w 50 stanach Ameryki w 50 dni, czyli „50 Stanów Świadomości”

Tede wraz z ekipą Red Bull MOBILE i o2 wyruszył w podróż po USA, aby realizować projekt o nazwie „50 Stanów Świadomości”. W ciągu 50-ciu dni raper odwiedzi 50 stanów Ameryki, a swoją wyprawę będzie relacjonował dzień po dniu na videoblogu, dostępnym w serwisie Wrzuta.pl.

o2 we współpracy z Red Bull MOBILE postawiły przed Tede wyzwanie odwiedzenia 50 stanów Ameryki Północnej w zaledwie 50 dni, czyli pokonania 25 000 km, tj. około 400 godzin ciągłej podróży, podczas której raper przemierzy 6 stref czasowych i 4 strefy klimatyczne oraz zużyje 1600 litrów paliwa.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Tede w ciągu 50 dni pojawi się w 50 stanach Ameryki, jego wyprawa będzie realizowana bez szczegółowego planu, bez scenariusza – raper zdecydował się na „pełen spontan”. Wyznacznikami podróży będą: odwiedzenie ciekawych, niekoniecznie znanych miejsc, udział w różnego rodzaju imprezach i atrakcjach np. eventach sportowych Red Bull, obalenie stereotypów dotyczących Ameryki, pokazanie prawdziwego, codziennego życia w USA.

- Jestem globtroterem i lubię zwiedzać świat. Mogą Ci odebrać pieniądze, mogą Ci odebrać godność, ale nie mogą Ci odebrać tego, co przeżyłeś i widziałeś – mówi o sobie Tede, a tak zapowiada udział w projekcie „55 Stanów Świadomości”

Od 31 października aż po 21 grudnia 2012 roku, raper będzie relacjonował swoją podróż po Ameryce i w ramach videobloga na stronie www.usa50ss.wrzuta.pl będzie publikował filmy, w każdym odkrywając jeden z 50 stanów. Dla ułatwienia realizacji tego zadania, Red Bull MOBILE wyposażyło Tede w najnowszy telefon LG Swift L9 oraz kamerę GoPro HD Hero 2.

Poza codziennymi relacjami z wyprawy, na stronie projektu pojawiać się będą materiały specjalne, m.in. poradnik videoblogera, nagrania zarejestrowane przez minihelikopter z kamerą, wyprodukowany specjalnie na potrzeby projektu. Red Bull MOBILE przygotował dla swoich klientów specjalną ofertę, w ramach której oglądanie wszystkich filmów na serwisie YouTube, w tym opublikowanych odcinków „50 Stanów Świadomości”, jest darmowe.

Newsy z podróży będą dostępne także na fan page’u Red Bull MOBILE na Facebooku, któremu towarzyszy aplikacja Red Bull MOBILE Box, a wraz z nią nagrody, m.in. telefon LG, testowany podczas wyprawy.

Relacja foto będzie dostępna w serwisie Pinterest.

Pomysłodawcą i organizatorem projektu „50 Stanów Świadomości” z udziałem Tede jest Biuro Reklamy o2, odpowiedzialne za całościową realizację akcji. Głównym partnerem projektu jest Red Bull MOBILE, który dostarczył raperowi niezbędnych narzędzi i technologii do realizacji tego projektu. Za komunikację projektu na Facebooku oraz obsługę aplikacji odpowiada agencja Socializer SA.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij