Tede w 50 stanach Ameryki w 50 dni, czyli „50 Stanów Świadomości”

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Tede w 50 stanach Ameryki w 50 dni, czyli „50 Stanów Świadomości”

Tede wraz z ekipą Red Bull MOBILE i o2 wyruszył w podróż po USA, aby realizować projekt o nazwie „50 Stanów Świadomości”. W ciągu 50-ciu dni raper odwiedzi 50 stanów Ameryki, a swoją wyprawę będzie relacjonował dzień po dniu na videoblogu, dostępnym w serwisie Wrzuta.pl.

o2 we współpracy z Red Bull MOBILE postawiły przed Tede wyzwanie odwiedzenia 50 stanów Ameryki Północnej w zaledwie 50 dni, czyli pokonania 25 000 km, tj. około 400 godzin ciągłej podróży, podczas której raper przemierzy 6 stref czasowych i 4 strefy klimatyczne oraz zużyje 1600 litrów paliwa.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Tede w ciągu 50 dni pojawi się w 50 stanach Ameryki, jego wyprawa będzie realizowana bez szczegółowego planu, bez scenariusza – raper zdecydował się na „pełen spontan”. Wyznacznikami podróży będą: odwiedzenie ciekawych, niekoniecznie znanych miejsc, udział w różnego rodzaju imprezach i atrakcjach np. eventach sportowych Red Bull, obalenie stereotypów dotyczących Ameryki, pokazanie prawdziwego, codziennego życia w USA.

- Jestem globtroterem i lubię zwiedzać świat. Mogą Ci odebrać pieniądze, mogą Ci odebrać godność, ale nie mogą Ci odebrać tego, co przeżyłeś i widziałeś – mówi o sobie Tede, a tak zapowiada udział w projekcie „55 Stanów Świadomości”

Od 31 października aż po 21 grudnia 2012 roku, raper będzie relacjonował swoją podróż po Ameryce i w ramach videobloga na stronie www.usa50ss.wrzuta.pl będzie publikował filmy, w każdym odkrywając jeden z 50 stanów. Dla ułatwienia realizacji tego zadania, Red Bull MOBILE wyposażyło Tede w najnowszy telefon LG Swift L9 oraz kamerę GoPro HD Hero 2.

Poza codziennymi relacjami z wyprawy, na stronie projektu pojawiać się będą materiały specjalne, m.in. poradnik videoblogera, nagrania zarejestrowane przez minihelikopter z kamerą, wyprodukowany specjalnie na potrzeby projektu. Red Bull MOBILE przygotował dla swoich klientów specjalną ofertę, w ramach której oglądanie wszystkich filmów na serwisie YouTube, w tym opublikowanych odcinków „50 Stanów Świadomości”, jest darmowe.

Newsy z podróży będą dostępne także na fan page’u Red Bull MOBILE na Facebooku, któremu towarzyszy aplikacja Red Bull MOBILE Box, a wraz z nią nagrody, m.in. telefon LG, testowany podczas wyprawy.

Relacja foto będzie dostępna w serwisie Pinterest.

Pomysłodawcą i organizatorem projektu „50 Stanów Świadomości” z udziałem Tede jest Biuro Reklamy o2, odpowiedzialne za całościową realizację akcji. Głównym partnerem projektu jest Red Bull MOBILE, który dostarczył raperowi niezbędnych narzędzi i technologii do realizacji tego projektu. Za komunikację projektu na Facebooku oraz obsługę aplikacji odpowiada agencja Socializer SA.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij