Agencja BE7 plusuje dla Malborka

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Agencja BE7 plusuje dla Malborka

W sierpniu b.r. gmina miejska Malbork uruchamia Program Rewitalizacji Miasta Malborka pod hasłem "Malbork na plus". Za nazwę oraz opracowanie komunikacji wizualnej odpowiada Agencja Kreatywna BE7, która zaangażowała się w projekt pro bono.

Celem programu "Malbork na plus" jest ożywienie miejskich dzielnic Malborka i stworzenie warunków dla rozwoju gospodarczego, społecznego i przestrzennego. W praktyce oznacza to między innymi  powstanie nowych punktów usługowych i gospodarczych, zwiększenie bezpieczeństwa, odnowienie budynków i ulic, a także stworzenie stref rekreacyjnych.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

"Stawiamy na zaangażowanie mieszkańców, chcemy usłyszeć ich głos i budować miasto przyjazne i otwarte na ich potrzeby. Bardzo zależało nam, aby Program Rewitalizacji Miasta Malborka mógł pochwalić się szatą wizualną, która zachęci mieszkańców do współpracy oraz wyróżni nasze działania w skali ogólnopolskiej. Agencja Kreatywna BE7 zdecydowała się weprzeć nasz program całkowicie nieodpłatnie, pokazując tym samym, że warto inwestować swoje zasoby nie tylko w komercyjne przedsięwzięcia. Efektem naszej współpracy są projekty na bardzo wysokim poziomie, które spotkały się z entuzjastycznym przyjęciem." - mówi Ewelina Tałałaj, koordynator zespołu ds. stworzenia lokalnego programu rewitalizacji.

Zaktywizowanie mieszkańców do wspólnej pracy nad programem było jednym z największych wyzwań inicjatorów. Gdańska agencja BE7, mając na uwadze szeroki zakres projektu, stworzyła sugestywny i uniwersalny slogan "Malbork na plus". Hasło, przedstawione również w formie logo, będzie głównym elementem identyfikacji wieloletniego projektu naprawczego. W ramach współpracy została przygotowana także cała linia materiałów informacyjnych, które swoją formą zachęcą mieszkańców Malborka do spotkań, dyskusji i dzielenia się pomysłami związanymi z zagospodarowaniem przestrzeni miejskiej.

"Naszymi działaniami chcieliśmy skupić uwagę nie tylko na rewitalizacji samej struktury miejskiej, ale także na zmianie sposobu postrzegania Malborka przez jego mieszkańców. Zależało nam na dużej przystępności i atrakcyjności materiałów promujących, dlatego forma w jaką "ubraliśmy" program  będzie im bliska." - Adam Diakowski, Creative Director BE7.

Jest to pierwszy projekt angażujący w takim stopniu mieszkańców Malborka we wspólną pracę nad programem rewitalizacji miasta. Już w sierpniu b.r. inicjatywa społeczna "Malbork na plus" ruszy w pełnym wymiarze.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij