Wystartował behawioralny quiz Super-Pharm Poland „Odkryj Swój Typ Zakupowiczki”

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Wystartował behawioralny quiz Super-Pharm Poland „Odkryj Swój Typ Zakupowiczki”

Drogeria Super-Pharm uruchomiła responsywny serwis „Odkryj Swój Typ Zakupowiczki”. Główną atrakcją strony jest quiz skierowany do Klientek drogerii, pozwalający odkryć, w jakim stylu robią zakupy i umożliwiający odbiór kuponu ze specjalną zniżką.

Dnia 30 lipca drogeria Super-Pharm uruchomiła prosprzedażową zabawę quizową umieszczoną na responsywnym landing page'u – odkryj, jakim typem zakupowiczki jesteś. W serwisie pod adresem www.odkryjswojtyp.pl Użytkowniczki mają możliwość wypełnienia quizu, składającego się z 16 pytań, badających zachowania pielęgnacyjno - kosmetyczne oraz lifestyle’owe. Po wypełnieniu quizu Konsumentki otrzymują informacją nt. ich typu zakupowiczki. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W zabawie wykorzystano elementy wsparcia sprzedaży. Po zakończeniu quizu każda Użytkowniczka może skorzystać z kuponu na dwustopniowy zabieg pielęgnacyjny (maseczkę) marki Life za 1 zł. Produkt do nabycia w drogerii w promocyjnej cenie, wraz z kuponem, przy spełnieniu dodatkowo określonego minimum zakupowego. 

Kupon może być wysłany na wskazany przez Użytkowniczkę adres e-mail bądź wydrukowany prosto ze strony. Dodatkowo quiz zaprasza do zapisania się do newslettera drogerii. Quiz „Odkryj Swój Typ Zakupowiczki” posiada także elementy social mediowe m.in. możliwość podzielenia się jego wynikami ze znajomymi.

Za ideę akcji odpowiada Super-Pharm, za koncept kreatywny oraz budowę strony agencja faceADDICTED.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij