Najbardziej jabłkowa kampania społeczna w Polsce

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Najbardziej jabłkowa kampania społeczna w Polsce

Polski cydr z polskich jabłek może stać się tym, czym jest wino dla Francuzów! Internet opanowały więc zielone, soczyste, polskie jabłka. Mają ważną misję i swój niepowtarzalny wygląd: grzywki, czapki, hipsterskie brody, okulary, długie rzęsy i przeszywające spojrzenia.

Są cydrofantastyczne, bo walczą o coś naprawdę istotnego! Wszystkie powstały w ramach społeczno-gospodarczej kampanii Zacydrowani.pl.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Niesamowite jabłka to rodzina Cydrofanów, która od połowy lipca w błyskawicznym tempie powiększa się na stronie. Kampanię społeczno-gospodarczą na rzecz polskiego cydru naturalnego Zacydrowani.pl zainaugurowało Lubelskie Stowarzyszenie Miłośników Cydru. Szeroko zakrojona akcja potrwa do 19 września i zakończy się wielkim finałem podczas Lubelskiego Święta Młodego Cydru.

Celem kampanii jest zmiana ustawowej definicji polskiego cydru naturalnego - wprowadzenie jego ochrony i zapisu o produkcji cydru wyłącznie ze świeżego soku z jabłek, a także uproszczenie przepisów zezwalających sadownikom na wytwarzanie cydru. Lubelskie Stowarzyszenie Miłośników Cydru walczy o jakość i czystość naszej nowej polskiej specjalności. Głośno sprzeciwia się produkcji cydrów z koncentratów - sztucznie aromatyzowanych i ujednolicanych. Piętnuje produkty cydropodobne, w których niska zawartość jabłek maskowana jest dodatkami smakowymi i aromatycznymi.

Nazwę kampanii Zacydrowani.pl zainspirowały pozytywne emocje zakochania, zafascynowania, zakręcenia. I oczywiście samo bycie „ZA”. Znak „pl” dodatkowo podkreśla, że walczymy o polską, naturalną specjalność i smak polskich jabłek - naturalny cydr produkowany w Polsce, w 100% ze świeżego soku, bez sztucznych dodatków. Kampanię poparli wokalistka, laureatka Fryderyków Natalia Przybysz, duet elektroniczny XXANAXX oraz Andrzej Kruszewski, właściciel klubokawiarni Znajomi Znajomych. Filmy z ich udziałem można już zobaczyć m.in. na kanale YouTube Zacydrowani.pl.

W ramach akcji na specjalnie dedykowanej stronie Internauci mogą wgryźć się w smak polskiego cydru i dołączyć do społeczności Zacydrowanych, popierając manifest oraz tworząc własnego Cydrofana, czyli ożywiając zielone jabłko z indywidualnie dobranymi atrybutami. Wszyscy też biorą udział w konkursie, w którym każdego dnia 30 osób wygrywa niepowtarzalną koszulkę ze swoim Cydrofanem - jedyny taki egzemplarz na świecie. Akcja koszulkowa potrwa do 17 września.

Na stronie dostępna jest też deklaracja członkowska Lubelskiego Stowarzyszenia Miłośników Cydru, a platformę internetową wspiera fanpage na Facebooku.

Kampania Zacydrowani.pl będzie promowana w Internecie, podczas letnich eventów, a jej finał odbędzie się 19–20 września podczas Lubelskiego Święta Młodego Cydru. Pierwszy wieczór najbardziej jabłkowego pikniku w Polsce zakończy koncert finałowy trasy „Spragnieni Lata”. Wystąpią: XXANAXX, Natalia Przybysz, Skubas, Julia Marcell, L.U.C oraz Tymon Tymański.

Za stronę koncepcyjną i strategiczną kampanii, a także wdrożenie platformy WWW oraz prowadzenie fanpage’a na facebooku odpowiada agencja Atomclick. Komunikację PR prowadzi Agencja Kuźnia PR.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij