Spełniamy meblowe marzenia dzieci

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Spełniamy meblowe marzenia dzieci

Sieć salonów meblowych Agata w lipcu 2015 r. rozpoczęła współpracę z Fundacją Mam Marzenie. Firma pomoże w realizacji życzeń dzieci cierpiących na nieuleczalne choroby. Będzie to głównie dotyczyło aranżacji wnętrz i wyposażenia ich pokoi w potrzebne meble i ulubione akcesoria.

Pierwszym marzeniem do spełnienia było urządzenie pokoju 9-letniego Sebastiana z małej miejscowości pod Nowym Sączem. Chłopiec okazał się niezwykle precyzyjny, jeśli chodzi o wybór mebli. Upatrzył sobie młodzieżowy zestaw Play składający się z biurka, kontenerka, łóżka oraz dwóch komód i pary półek. Komplet dopełnił fotel komputerowy „Bolid”. Wszystkie meble utrzymane są w odcieniach grafitu i szarości, które kojarzą się z kolorystyką charakterystyczną dla motocykli – wielkiej pasji Sebastiana.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Fundacja Mam Marzenie rozpoczęła swoją działalność w roku 2003 i już trzy lata później zasięg przeprowadzanych przez nią akcji objął całą Polskę. Misją fundacji niezmiennie pozostaje wnoszenie w życie swoich podopiecznych oraz ich rodziców odrobiny radości i nadziei. W wykonywaniu tego trudnego, lecz niezwykle satysfakcjonującego zdania pomaga współpraca podejmowana z firmami prywatnymi. Do ich grona dołączyła właśnie sieć salonów meblowych Agata. 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij